Hahaha bo, jeetje spannend hoor. Ik heb nog nooit een positieve test gehad dus weet niet of het normaal is dattie wegtrekt. Is misschien ook nog afhankelijk van het merk? Wanneer ga je weer testen,oftewel, wanneer is NOD? Ik duim met je mee!
Ik denk ook wat te zien.... Ik heb nog nooit wegtrekkende streepjes gehad. Nog ff een paar nachtjes wachten (ik weet makkelijk gezegd )
Nou dames, ik kon het niet laten vanochtend nog maar es een testje gedaan en hier was niks te zien.. Denk dat het achteraf toch niets was! :S
Heh balen Bo! :thumbdown: Is er nu nog een kans voor deze ronde (heb je erg vroeg getest?) ? Anders veel succes de volgende ronde!
Ja, als het goed is heb ik vandaag 6 dagen voor NOD getest, maar omdat gisteren wel 'iets' te zien was... Ach, ik weet het ook niet meer, hahaha! Afwachten is blijkbaar de beste remedie.
Ow ik zit vandaag ook 6 dagen voor NOD,maar ga niet testen! Ik heb totaal geen symptomen dus wacht nog maar even (on-)rustig af! Afwachten voor ons allebei dus !
Ik dacht ook wel wat te zien op beide foto's hoor.. Ik zou zeggen test over 6 dagen (of als je het echt niet vol kunt houden over min 4 dagen) nog eens. En dan raad ik je de goedkope testen van kruidvat aan. Ik testte daarmee zelfs voor mijn NOD, 's avonds, vaag positief! Succes!
Ik heb vanmorgen ook weer getest...ben inmiddels 5 a 7 dg overtijd...heb gister bloedtest gedaan, dus we zien wel... Zien jullie eht streepje nu wel? Liefs jojo
ik zie inderdaad wel een licht streepje.. ben benieuwd wat de bloedtest voor uitslag geeft... en wat bedoel je als je schrijft met mijn verleden?
Ik zie ook wel iets in de verte maar heb dat vaker gezien en daarna werd ik ongi. Je bloedtest zal je duidelijk geven. Ik hoop het voor je.
Het zou helpen als je niet zelf van die dingen erbij plakt. Daardoor kan ik het juist niet goed zien...
Jojo, ik zie wel wat. Maar het lijkt meer een indrooglijntje? Ik ben momenteel ook echt in zo'n verbeeldheidswaan.. je kunt soms ook dingen wíllen zien. Heb ik zelf ook last van volgens mij..
hoi jojo, Ik zie lichtjes wel iets hoor. wanneer krijg je de uitslag van de bloedtest? Succes! Grtjs Nanny.
ik zie onderin iets, maar omdat t lijntje niet doorloopt volgens mij, is t volgens mij een indrooglijntje. Maar ik denk dat je jezelf alleen maar gek loopt te maken door zoveel te testen. Ik heb er elke dag wel 1 gezien de hele maand door, vind je dat niet zonde? Goed, ieder zn ding. Een tip: http://www.home-health-uk.com (ook via e-bay) 50 testen voor 12,- kan combineren met obu-testen, gevoelige zwangerschapstesten, ultragevoelige etc (10 mgu ofzoiets) www.praxisdienst.nl de zelfde testen als mvm gebruikt, 20 stuks voor 14 euro, ze zijn echt heel goed en duidelijk
Ik zie echt niks hoor en als je 5 dagen overtijd zou zijn zou die streep er toch behoorlijk af moeten knallen lijkt me. Ik denk dat je en sorry dat dit heel hard klinkt...maar ik denk dat je nu gewoon moet accepteren dat al je testen negatief zijn en je, jezelf gek aan het denken bent en daardoor niet ongi wordt.
Hmm... idd het lijkt er wel een beetje op... Toch spannend he. Ben benieuwd naar het resultaat van je bloedtest!
Mieden, bedankt voor al jullie raad en kritiek....Ik kom hier voorlopig niet meer...als ik om advies vraag hier, dan meen ik dat ook en doe ik dat echt niet voor de lol, ik heb een onregelmatige cyclus, 3 mk's gehad (nee wil niet zielig doen) maar test daarom zoveel... Ik ben hier alleen voor advies, en voor kritiek niet...hoe en wat zijn mijn eigen zaken... (wel ebdankt voor de goede en goedekope test tips...lief)... Ik vond het leuk hier mee te kletsen en mee te kijken naar andere testen...maar heb het hiet nu wel gehad...soms heb ik eht idee (ook bij anderen) dat mijn test echt 2 dikke lijnen moet hebben voordat hier posi wordt gedaan...als dat zo is, moet de titel van deze topic veranderd worden... Meiden, het spijt me dat ik zo hard doe, maar sorry...als je kritiek wil leveren hier doe dat maar kijk dan niet na de testen en als je wel advies wil geven doe dat gerust... Mijn uitslag was negatief, as vrijdag weer naar de gyn...ik kom hier ooit wel weer met een dikke posi test of om advies aan anderen te geven... maar niet meer voor mezelf... liefs