gefeliciteerd booboo fijne testen he die met conceptieindicator? en het mooie is, de uitslag blijft 24 uur zichtbaar.. ik heb er de hele tijd naar lopen staren hahaha liefs Daantje
OOOWWWW booboo.. WAT GEWELDIG... GEFELICITEERD MEID! GENIET ERVAN en probeer een beetje vertrouwen te hebben meid..!
idd 13-3... Tja, ff van de datum af.. hihi (Ach, allebij vrijdag de 13e) Ben nu 4 weken volgens de teller, kan denk ik ook wel kloppen; 19-01 eerste dag laatste cyclus, 30/31-01 eisprong, 30/31-01 ZI-klungelen en de conceptie. (31-01 samenlevingstest gehad en gelijk ff naar ei geken, die was net 's nachts gesprongen) @ Booboo: Congrats! Enne, dan zijn wij ong tegelijk! Knuf Sookie
ik testte 4 dagen na ei al licht positief met cb... (ei gevonden door ovu+tempen!) Je kan dus heel vroeg testen.. duurde bij mij eventjes voor die knal was, week na nod echt knal knal knal posi!
Hoi Natjes, Jaa idd.. nouja.. ik wacht nog even af. aangezien het vandaag weer een nega test was (en dat was een vroege zwangerschapstest van de etos) misschien dat mijn HCG hormoon vorige week wel wat hoger was.. en nu te weinig We zien het vanzelf liefs
Ik denk dat het beste is om gewoon nadat je 1 week overtijd bent testen.. Dat is wat ik geleerd heb.. Ik ga nu echt pas testen over een week.. Anders maak je jezelf gek. Vooral de dames die zo graag zwanger willen worden.
sweet, jou test is volgens mij megaposi hoor! Voor mij nog twee nachtjes slapen en dan ga ik testen... woehoe!
Ik heb gisteren getest.. eigenlijk veels te vroeg maar kon niet wachten. Deze was negatief. Ik heb nu die van de Kruitvat (2 voor 5 euro) gekocht en ga vrijdag of zaterdag weer testen, mocht ik niet ongi worden!
Ja, heb mij zelf gek gemaakt deze week. Ik had een test gehaald bij kruidvat met zo,n plus teken. En eerst was die niet zichtbaar maar naderhand wel na het opdrogen. Dus niet betrouwbaar, en medewerker van kruidvat zei dat die testen gewoon hetzelfde bleven. Dat dacht ik normaal ook, want er is duidelijk een streep te zien. Gisteren heb ik de test gehaald van 2 voor 5 euro en de test was negatief. Dus Dit klopt niet... Daarom wacht ik nog een weekje af of althans als ik een paar dagen overtijd ben.
@ladyjoey Dat klopt lees mijn verhaal boven.. Het is denk ik gewoon opgedroogd. Kiki, Ik had gisteren ook getest en niets.. Zullen wij alle drie een dag afspreken.. om te testen.
ja, ik snap het.. maar wel apart, want ze zeggen dat er geen streepje komt als je niet zwanger bent.. mja.. het kan natuurlijk van indrogen zijn