dames, ik heb getest.. de teststrip zit er niet helemaal goed in maar zonder het kapje zit ie op de goeie plaats... hoe groot is de kans nog dat het mis gaat?
hartstikke positief, gefeliciteerd! de kans dat het misgaat is altijd aanwezig, valt echt heel weinig over te zeggen, sorry, probeer maar gewoon te genieten, je bent zwanger!
@ missflower; die is posi gefeliciteerd! 1 op de 10 zwangerschappen gaat fout na NOD, voor NOD is dat meer.. maar het gaat dus vaker goed dan fout, probeer daar aan te denken, ga lekker genieten meid
WOW missflower.. zo vroeg al positieftesten.. NETJES.. geniet ervan meis.. en probeer niet teveel stil te staan bij wat er allemaal mis kan gaan.. je hebt t niet in de hand.. GEFELICITEERD!
Gefeliciteerd MissFlower! Mooie positieve testen! Ik ga morgenvroeg met een Etostest testen. Ik ben benieuwd naar het resultaat. Ik heb niet echt symptomen. Alleen voelt het steeds erg nat onderaan. En nog iets raar, maar dat reken ik niet als een symptoom. Ik heb sinds vorige week zin in augurken! Ik denk dat ik er al een stuk of 30 heb gegeten. Daarnet ook weer 4 gegeten.
Helaas negatief. Ik kreeg alleen weer zo'n stom schaduwlijntje. Voor diegene die graag naar testjes kijken , hier een negatieve test: In het groot: http://img21.imageshack.us/img21/8170/imgp1256.jpg
Nou.. die van jou lijkt mij licht positief hoor! Dat streepje is te blauw om een schaduw/indroog lijntje te zijn! @ alecia: Ik zit nog maar op 58 dagen. Vorige cyclus duurde 69 dagen.
nee dat is een teststrip van de digitale clear blue.. daar mocht ik niet naar kijken.. ook al doe ik het wel