spanned zeer zeker maar meer in de war! ik probeer wel me me mobiel een foto te maken. hopelijk lukt het.
hai Joyce ! ja ik zou vandaag 5 weken zijn. Heb trouwens echt het gevoel alsof ik ongi ben.. af en toe last van kramp. maar toch ik wil de moed er in houden tot dat een huisarts of verlosk. zegt dat het echt een miskraam is . Oh mijn moeder gaf me een valentijnskaartje met daarop dat ze gek met me was enzo .en dat ze het goed vond hoe ik met mijn zoontje omging enzo, had ze er twee bladen bij gekocht .van : mama .. en kinderen ! Hmm ik schoot echt vol .. Dus ik heb het mn moeder al verteld..
Rammel, Ik heb gekeken. het lijkt me echt geen goed tken dat ze niet donkerder worden. dat was bij mijn in oktober ook zo en dat is een vmk geworden ( had wel hcg in mijn bloed) Rachell, wat onzeker Lieve mama heb jij!
Maranka dat heb ik haar helaas ook verteld idd Hier werden ze wel donkerder maar heeeeeeeeeeel langzaam, helaas ook mis met 6,1 wkn