Wit op aluminium. Op geborsteld worden de witte delen weet aluminium kleur zeg maar. Ik heb het via de software besteld en daar moet je gelijk kiezen tussen geborsteld of aluminium. Kreeg geen optie meer om voor geborsteld of wit te kiezen.
Volgens mij had je gewoon aluminium moeten bestellen. Dan ziet wat wit is, er geborsteld uit. Als je wit kiest is het gewoon wit.
Ja volgens mij heb je het dan goed gedaan. Zal het straks nog even vragen aan mijn man. Heeft je man al gebeld?
Nee is langs geweest. Ze gaan maandag met Fuji bellen, kon nu niet meer. Maar hij zei al dan moeten we hem opnieuw produceren.
Het filiaal moet het retour sturen naar Fuji met als klacht 'geborsteld besteld'. Dan gaan ze het controleren en als de klacht klopt gaan ze 'm opnieuw maken. Als het jouw fout is is de Hema meestal wel coulant als je 'm dan niet wil, en krijgt je je geld terug. Service afdeling van Fuji is op vrijdag om 16:00 al gesloten
Nou ja we zien het wel. Als wij het fout hebben gedaan snap ik er helemaal geen hout meer van en bestel ik nooit weer zoiets bij de hema.