Ik lees net dat er meer nog steeds last van hebben. Afgelopen week hoorde ik van 1 vriendin dat zij er na de geboorte van haar dochter ook zo'n last van heeft gekregen en de dag erna vroeg ik het een vriendin en ook zij heeft er last van. Ik nu nog steeds dus ook. Het kan een week weg zijn, maar soms is het niet uit te houden. Ik mankeer al genoeg, denk ik wel es, maar dat helpt natuurlijk niet . Wie heeft er nog meer last van en wie heeft er oplossingen?
Helaas, wel last geen oplossingen! Vorige week zijn er van mij weer 16 (!!) röntgenfoto's gemaakt, van bekken, onder en bovenrug, maar voor het oog staat alles nu goed, op een kleine verkromming na.. Op dit moment heb ik voor 4 maanden pijnstillers en ontstekingsremmers en volgende week mag ik starten met een training bij de fysiotherapie, sporten en bewegen onder begeleiding en leren om je andere spieren meer te gaan gebruiken, de prognose is dat mijn herstel zeker nog 1.5jaar tot 2jaar gaat duren...niet echt bemoedigend dus... wat ik je wel aan kan raden is hulp te gaan zoeken, bij je huisarts of via de fysio want al neemt t niet alle pijn weg, het wordt in ieder geval dan niet erger...sterkte ermee!!!
Ai, klinkt niet goed. Ik heb na mijnkeizersnee ook veel bekkenpijn en loop nu bij de fisio. Ik moet veel oefeningen doen. Ik vind het wel zwaar. Ik moest wel weer meteen therapeutisch werken, terwijl ik nog geen stofzuiger kon handteren en de nachtelijke voeding is ook veranderd in een fles omdat de pijn vaak zo erg is dat ik zelf niet kan voeden. Ik moet binnenkort waarschijnlijk wel weer stoppen met werken omdat de klachten erger worden. De prognose is bij mij gelukkig niet dst het meer als een jaar gaat duren, maar nu na zo'n 7 maand pijn ben ik er wel strond zat van. Het verpest zoveel.
Tijdens mijn zwangerschap had ik bekkeninstabiliteit. Na mijn bevalling nog 1-2 weken nauwelijks kunnen bewegen/lopen en langzaam aan is dat minder geworden. Tijdens kleine stukjes lopen heb ik er weinig last van, wel wanneer ik bijvoorbeeld Lotte naar de oppas breng terwijl dat nog geen km is. Heb ook veel last van mijn rug en overweeg om weer therapie te gaan nemen, merk dat mijn houding ook niet optimaal is. Heb jij al een verwijzing oid Minni?
Mijn zus had vanaf dag 1 van haar zwangerschap een behoorlijke BI. Dat is mij gelukkig bespaard gebleven. Maar ik kreeg het dus vooral na mn zwangerschap. (heb tijdens mn zw-schap ook wel last gehad, maar niet zo erg). Mijn zus destijds moest met 9mndn stoppen met bv, omdat de klachten dan zouden verminderen en ik ben nu na een jaar net gestopt met de borstvoeding, dus ik wil het nog even de tijd geven. OP dit moment word ik toch al overspoeld door mn hormonen, dus ik denk dat ik er nu nog even doorheen moet. Maar het valt me op dat er zoveel mensen zijn met die klachten. Miss toch maar naar de ha?
Ik zou denk idd even langs de HA gaan en om een verwijzing vragen, wat Sientje ook al zegt, misschien neemt het niet alle pijn weg, maar het zal misschien wel wat schelen. Daarbij kunnen zulke mensen ook wel vaak advies geven over idd houding e.d. Maar jij had toch ook al wel fysio gehad bedenk ik me nu trouwens?? Maaruh, lijkt me lastig en erg vervelend zeg!
Ik had bij lisa ook een lichte vorm van BI.. gelukkig na de bevalling meteen over.. hoop dat het deze keer ook meteeen weer weg is.
Met therapie gaat de pijn inderdaad niet weg, ik merkte wel dat ik de pijn beter onder controle had zeker in combinatie met een bekkenband. Zou zeker een bezoekje aan je HA doen Minni!
ik heb ook tijdens mijn zwangerschap bekkeninstabiliteit gekregen helaas. ik heb er nu nog steeds last van mijn bekken staan ook steeds scheef. ik doe nu oefeningen op fitnes aparatuur om mijn spieren sterker te maken dat mijn bekken op zijn plek blijft. maar tot nu toe heb ik nog steeds last ervan.