absoluut niet doen voor 100.000 euro? Ik zou nooit durven/willen parachutespringen of iets soortgelijks, brrr [-(
in een vijver met krokedillen liggen. whaha maar dit ook niet voor heel veel meer geld, sowieso niets met enge dieren.
die reclame met die zwarte vogelspinnen in een glazen kist waarin een vrouw ligt.... brrrr zou niet met haar willen ruilen, alhoewel 10.000 is veel geld, misschien alleen verdoofd?
Ik ben als de doods voor hoogtes en ik heb het een keer goed fout zien gaan bij een waterpretpark in Spanje. Daar was een jongen die eigenlijk niet durfde, hij kreeg een duw van die gast en flikkerde naar beneden, maar het elastiek ging helemaal om zijn benen heen zitten en toen had hij zijn beide enkels gebroken !
Dat kun je wel zeggen ja ! Ik ben dan ook de hele dag van slag geweest ! Je hoorde de botten gewoon kraken, echt verschrikkelijk.....
Ik zou voor dat geld nooit me partner bedriegen! Drank maakt meer kapot dan je lief is maar zo is dat ook met geld. Zo zie ik dat dan he.
Iets met spinnen! Heb een spinnen-fobie, en sta al te trillen op mijn benen als ik er 1 zie zo groot als een mug .
Ik heb last van hoogtevrees, spinnen-angst, rondjesdraaien-angst, sexmetanderen-angst, dochteralleenlaten-angst, vuur-angst, viezebeesten-angst enz. dus daar zou ik niks mee doen. Geef die poen dan maar aan een ander!
Waar ik alleen bang voor ben is ONWEER. Dus ik ga voor geen goud naar buiten Dus ook niet voor 100.000
Ik zal nooit aan de hard drugs gaan,ook niet voor dat geld. Drank maakt meer kapot dan je lief is maar drugs ook. Gelukkig heb ik geen ervaring met drugs,ook geen soft drugs maar mij lijkt het niet fijn. En het is heel fijn om dat geld te mogen hebben maar of het ook gelukkig maakt? Hier heb ik wel ervaring mee vrioeger met mijn ouders die ongelukkig waren ondanks het geld wat ze hadden. Doei Teddy.
ik zou zo veel niet doen voor een miljoen heb enorme hoogte vrees dus bungee jumpen doe ik ook niet of uit paraguut springen .. brrrrrrr moet er niet aan denken maar de play boy... ach als ze iemand met mijn figuur er in durven zetten dan vind ik dat wel lef hebben hahaahahah dus kom maar op met dat geld vind mijn vriend trouwens ook helemaal niet erg zou de foto inlijsten en op de slaapkamer hangen hihihihi
Insecten eten... In de kruipruimte onder het huis gaan... Een vogelspin vasthouden... Sex hebben met mijn directeur... Er zijn zoveel dingen die ik absoluut nooit zou doen! Groetjes, Anakin.