Wat leuk dat je mee komt doen Fem!! Ben benieuwd naar je foto Je hebt iig een aantal heel mooie onderwerpen rondlopen/kruipen daar
die heb ik zeker vond een beetje afgezaagd om een foto van de kinderen te plaatsen, maar heb al een ander heeeeeeeeel goed idee Foto volgt!!!!!!!!!!!!!
Gefeliciteerd Chivay! Ik was al zo blij dat ik überhaupt wat stemmen had gehaald, was volgens mij nog nooit gebeurd, dus thx iedereen die op me gestemd heeft! Wat een leuk nieuw onderwerp, ik ga er even over nadenken!
Passie ..... moeilijk, maar misschien ook weer niet. ff kijken of het lukt. Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Ik ben helemaal gek van het bewerken van portret fotos. Een van mijn passies dus. Ik ben nog niet zo goed maar oooooooooooo ben nu al verslaafd! Deze foto van mijn zusje vind ik heel goed gelukt omdat ik ook vind dat ze passie uitstraalt EDIT: foto verwijderd was bewerkt!
Of mag je niet zomaar meedoen? Moet ik me eerst ergens aanmelden ofzo? Sorry dat ik zo binnen kom vallen!
Je mag 'zomaar' meedoen, hoor, alleen zijn bewerkte foto's verboden... Helaas, want ik wil me daar ook steeds op uitleven, maar dat mag hier dus niet, haha! Maakt de uitdaging overigens vaak wel groter en dus leuker
Oeps, ja dat is 'wat' minder leuk. Ik was zelf 19 toen ze verwijderd zijn, dus weet er wel wat van. Maar het is echt waar, veel drinken en ijsjes eten helpt. Ik wilde er niet aan, omdat uiteraard je keel zeer doet, maar later nam ik het wel en het hielp! Wanneer moet je? Ik wens je veel sterkte meis! X Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Oh Dat regeltje had ik zo snel niet in het oorspronkelijke topic gevonden. Mijn 'groen' inzending was ook van een paar dagen vóór het onderwerp bekend werd (wel vermeld), maar ik vond hem zo mooi dat ik hem wilde gebruiken als inzending. Deze keer maak ik wel speciaal een foto voor het nieuwe thema. Wel een moeilijke, hoor , maar ook leuk. Succes iedereen!
@chivay, nog van harte gefeliciteerd en een leuk nieuw onderwerp "passie", heb mijn idee al in me hoofd nu nog een mooie foto ervan maken. Inzenden kan t/m woensdag 25 mei!! Even nog voor de duidelijkheid de regels: -een foto moet speciaal voor het onderwerp gemaakt worden , is het toch een oudere foto, graag erbij vermelden! -geen bewerkte foto -geen zwart/wit foto, tenzij het 'het' onderwerp is.
Ik mag over precies 2 weken, maar de stress wordt nu echt al erg merkbaar Ik heb sinds ik mama ben toch wel een beetje een angst dat me iets zal overkomen en dan is narcose niet echt iets waar je je op verheugt - zeker niet met een collega die bij wijze van grap haar speech voor de begrafenis al aan het oefenen is (en daar kan ik best om lachen, maar diep van binnen ben ik écht bang) Ach ja, komt goed. Veel (ijs)water en waterijs gaat lukken! Ik merkte bij mijn keelontstekingen al dat dat echt helpt, dus ik ben me er zwaar op aan het voorbereiden Zo, en nu weer on topic
Ff nog een vraagje: valt croppen onder bewerken of is dat toegestaan? Ik heb nog geen foto of zelfs al inspiratie hoor, ik vroeg het me gewoon ineens af...
@Mvs; sterkte als je geopereerd wordt meid! @Yenolah; wat is croppen precies? Hier wel inspiratie, maar heb dé foto nog niet kunnen schieten.
MvS..... Heel veel sterke! Das nie nix... Hopelijk valt het mee! @ Lucia... Croppen is een deel van de foto uitsnijden Hier wel inspiratie en al paar keer geprobeerd foto te maken maar ze zijn nog niet zo als ik wil haha.. Heb nog de tijd dus knip rustig door