wauw, wat ontzettend gaaf zeg! Ben benieuwd naar de foto's! En ga je hem nu in NL ook bij bureaus inschrijven?
Wauw kleintje, wat een super super mooie foto's van jullie samen met Esmay!! Vooral de 2e met jou samen vind ik echt geweldig!!! Esmay is echt een modelletje zo op de foto's! Echt een mooie meid!
hij staat al bij moeder anne en bij anti models ingeschreven al een tijdje maar nog nooit wat gehoord. ik krijg de onbewerkte fotos over een maand ofzo (shocking laat maar ze zijn niet zo snel) ze gaan naar mijn schoonfamilie toe .. wordt wel wat lastig als men ene vervolg opnamen willen maken hihi
@cairiansmummy: Wat gaaf!!! Megan heeft ook een opdracht gedaan voor een internationaal bedrijf. Jammer dat je van Moeder Anne en Anti Models nog steeds niks gehoord hebt. @kleinjtje: Wat een mooie foto's! Wij gaan ook foto's van ons alle drie laten maken
ben benieuwd naar de foto's ciansmummy wij hebben vorige maand een shoot gehad van room seven en krijgen pas in januari ( als de folder al uit is) pas de foto's om te voorkomen dat ze eerder uitlekken en dus de collectie eerder uitlekt
ik heb me hele leuke prive foto shoot binnen. Alleen he...wat heb ik een schooier van een meid. Nee model waardig vind ik haar niet. Zeker na een afspraak met een vriendin van haar wat in mijn ogen wel een model waardig kind is! Wow mooie ogen en krullen heeft ze. Ze moet eigenlijk even een foto plaatsen..... dus als je dit leest meid! Maar ik zal even een leuke neerzetten. ze zijn wel super top in een lijstje of canvas dat wel!
in kleur ook eentje. Heb er wel nog meer. Zou ik met zulke foto's het gewoon kunnen proberen? ze had ook een mooie blauwe plek op haar wang dus zwart wit staat haar mooier want dan zie je t niet.
Proberen kan altijd, ik heb alleen toen voor Lucas geprobeerd en niet eens een reactie gekregen... Maar misschien proberen bij een echt bureau?
@Sweetlakecity: Wat een geweldige foto's! En wat heeft je dochter mooie ogen! @Linda: Gewoon proberen Ik heb vandaag reactie van The Kids gekregen. Ze hebben haar afgewezen omdat ze vol zitten met meisjes in haar maat.......maar ze willen wel graag over een 1/2jr nieuwe foto's van haar zien Dus niet afgewezen omdat ze haar niet leuk genoeg vonden
linda heb je dat echt gedaan van BFC. Gek dat ze je niets terug sturen eigenlijk. Was niet via een bureau ofzo. sloppy> bedankt. jammer van je afwijzing. Blijf je dan wel in het bestand staan? Of moet je dus alles opnieuw proberen. Welke maat zochten ze dan?
Als je bij de kids in staat geschreven mag je niet bij andere bureaus zoals moeder anne ingeschreven staan, dus eigelijk heb je er niks aan
Jammer dat ik de foto's van Giorgio's modellenwerk voor kledingmerk Babyface nog niet mag tonen, die zijn echt zo leuk geworden
ik dacht ik wil gewoon t proberen maar me man is er gewoon op tegen. Ik vind wie niet waagt...maar hij zegt nee geen discussie mogelijk. Dus...we blijven maar leuke kiekjes maken voor de familie. Ik vroeg: stel we worden een x ergens gevraagd...hahaha gebeurd nooit he. Maar dan denkt hij er wel overna. Ach ja..mannen.