Hoi, Wij krijgen binnenkort een boxspring. Nu ben ik aan het kijken voor beddengoed. Op de matrassen ligt een matrastopper. Koop je dan een matrasbeschermer die alleen over de topper gaat of over de topper en de matrassen heen? Of een matrasbeschermer die je weer op de topper legt die je met elastiek om de matrassen heen kan doen? Misschien een stomme vraag hoor maar we hebben nu een gewoon bed dus vroeg het me even af dan kan ik het vast kopen! Heb ook gehoord dat het kan gaan schuiven dus misschien weet iemand wat het beste is! Vast bedankt!
Wij hebben ook een boxspring met toppermatrassen. Over de toppers zit een molton (speciale maat voor toppers) en een hoeslaken (ook speciale maat voor toppers). Over de andere twee matrassen zit niks, want die zijn bekleed met een stof. Dat is met de meeste boxsprings met topper zo, dus wellicht bij die van jou ook? Dan is het niet mooi om er iets overheen te doen.
Als matrassen gestofeerd zijn, wil je die niet bedekken, lijkt me. Wij hebben ook een boxspring en zowel matrasbeschermer als hoeslaken voor topper alleen. En schuiven vraag begrijp ik niet zo goed: wat kan gaan schuiven? Topper? Niets van gemerkt
Hier eigenlijk hetzelfde, ons bed wordt week 4 bezorgd Volgens mij doe je je matrasbeschermer + hoeslaken over zowel je matras als topper. Je hebt dan wel hoeslakens nodig die voor zo'n dik matras kunnen min. 30 cm geloof ik! Ben benieuwd of er nog tips komen! Ik lees even mee.
Wij hebben voor de topper een molton en hoeslakken, voor de rest niks want dat is antracietkleurig, net als het bed.. Als dat niet zo is zou ik voor beiden hoezen kopen.
hier hebben we ook alleen de topper bekleed. lekker makkelijk en lichtgewicht dus hoef je niet meer die matrassen helemaal op te tillen om die hoeken er omheen te krijgen. over de matrassen zelf hoeft dus geen hoes. is ook minder mooi om het daaromheen te doen aangezien de matrassen hetzelfde bekleed zijn als het onderste deel. zelfs het uiteinde van de deken stoppen we onder de topper en niet onder het matras. uit elkaar schuiven hebben we geen last van boxpringszelf zitten in het midden aan elkaar vast met van die haken waarmee je ze in elkaar kunt hangen. wij hebben dan 2 losse boxpringmatrassen en ook die schuiven niet uit elkaar als je in het midden gaat liggen. de topper blijft hier ook op zijn plek liggen dus nee lijkt me stug als ze uit elkaar schuiven.
Matrassen zijn niet mee gestofeerd dus moet er wel een hoeslaken overheen doen. Dan kan ik idd net zo goed een matrasbeschermer nemen die over beide gaan. Amy, hoorde idd dat de topper kan verschuiven, maar bij jou dus geen last van Oogappel, ja idd even goed opletten dat de hoeslakens wel voor boxspring geschikt zijn dus ga gelijk maar een aantal nieuwe aanschaffen! Ben benieuwd!
hier ook een topper en hebben dus hoeslaken voor toppers. matras is bij ons gestoffeerd. Enuhh topper is hier nog nooit verschoven
Wij hebben alleen de matrastopper opgemaakt. De andere matrassen zijn namelijk gestoffeerd. Er zijn boxsprings waar je de matrastopper en de eerste matras opmaakt. Maar dat is dus afhankelijk van wat voor boxspring je gekozen hebt.
Hier is het matras niet bekleed. Wij hebben dus het hoeslaken over de toppen EN de matrassen (1 hoeslaken). Wel in de gaten houden dat je laken hoog genoeg is!