wat een lieve poes!! mijn kind is ook helemaal onder de indruk van poes. als hij langs loopt en zijn staart komt in zn gezicht glimt ie van oor tot oor. poes wil wel steeds dichter in de buurt komen maar eigenlijk meer voor een aai van mij..
whahahaha geweldig! ik vind zo'n likkende hond best goor maar voor haar lach zou ik het ook toelaten..wat een droppie
Haha, zo'n snoeppie wil je toch zien? Noor is ook ondeugend hoor, ik heb hier een recente foto (vorige week gemaakt)
Gisteren gemaakt, Beau heeft veel plezier in zijn stoeltje Als ik zijn gezichtje zo zie wordt ik echt blij!!
Bekijk bijlage 93100 Hij wilt zo graag zelf zijn lepel vasthouden dat ik het af en toe maar laat gebeuren, en dan krijg je dit
Hey dat loopstoeltje hebben wij ook. Rosalie vindt het ook helemaal geweldig, en die kleine van jou zo te zien ook, wat een brede lach zeg! Prachtig!
Ons mannetje houdt van fruit. We hadden een dagje in het park gedaan waar ze heerlijke aardbeien en kersen verkochten. Daar heeft hij dus heel veel van op. Thuis leek het me niet zo nuttig om hem een schort om te doen voor het avondeten, dus hij had ook nog wat avondeten om zijn snoetje gesmeerd.
Geweldig vind hij het, hij raced er echt de kamer mee door Soms noem ik onze Beau wel een breedbekkikker
Verbazingwekkend genoeg, ja. Een nacht laten weken in nep-vanish. Je ziet nog een heel klein beetje iets geligs als je het weet, maar ons manneke is al het 3de kindje dat het draagt, dus het was al niet meer spierwit.
Heerlijk om al die foto's te zien! Heb 2 foto's van mijn 2 zonen die me echt blij maken. Heb ze samen 'gescrapt' en wil hiervan een groot exemplaar hangen in onze slaapkamer. Moet nog wat bewerkt worden...maar deze wordt het. Volgens mij heb ik daarna nooit meer een ochtendhumeur . Bekijk bijlage 93209 Links is de jongste, rechts de oudste. Ze waren hier allebei ongeveer 2-3 maand.
Op papa's sloffen met zijn favoriete speelgoed (we waren het zat dat hij altijd de stofzuiger inpikte dus we hebben er maar eentje voor hem zelf gekocht!)
Hij kan ook heel goed afstoffen en opruimen (tik van de genetische molen... van papa ) Wat is het gangbare tarief voor een hulp in de huishouding?