ik zie het tweede streepje ook, heel licht.. denk dat je best -voorzichtig- blij mag zijn hopelijk over een paar dagen een mooie knaller
Ik geloof dat het wel raak is hoor! Gefeliciteerd! Zeker wel! Have fun Ik zie wel iets, maar vind 'm nog niet overtuigend..
Ik zie zelf niet zo wat, beetje onduidelijke foto om het goed te kunnen zien. Morgen/overmorgen nog keertje testen!
Yep, zie hem ook! Je mag best even stiekem juichen Maar graag over twee dagen een dikke vette streep!
Ziet iemand iets.. aub wees eerlijk ik word een beetje gek ik loop hier te janken als een gek omdat ik het gewoon even niet begrijp allemaal..
Nou het is een action test.. die heb ik vorige week ergens gedaan.. had toen ook gelijk die foto genomen.. ik twijfelde aan m'n bloeding.. Maar alsnog bedankt voor je antwoord
Zoals hier al vaker heeft gestaan, zijn de actiontesten niet snel positief en dus minder te vertrouwen. Je kunt waarschijnlijk echt beter even een KV2v5 halen of anders wat meer geld uitgeven aan een cb digitaal met zwanger/niet zwanger.
ik zie ook niks! hoeveel dagen voor of na je nod zit je? want je banner geeft aan vandaag je eisprong
Ik zie helaas ook niks niet rot bedoeld maar als je echt zwanger zou zijn had het volgens mij al duidelijker moeten zijn
Zie niks maar die action is ook totaal niet gevoelig. Als deze al een tijd geleden is zeker een kruidvat doen!!