Ananas heb je een nieuwe foto? Misschien is hij nu donkerder opgedroogd? Je hebt gelijk hoor, het stripje lijkt verschoven te zijn. Ik zat op mijn mobiel en zag het niet goed genoeg Yvonne van harte!! Nog meer testers?? Het is zo rustig hier de laatste tijd
Ik lijk, na heel ver inzoomen, wel wat te zien, maar te licht en kan niet zien of het streepje roze is. Over een paar dagen nog eens testen!
@sanne dit is m'n nieuwe foto, nog steeds is de streep van gisteren donkerder. Ik had wel best lichte urine vanmorgen (ookal had ik gister niet veel gedronken, misschien straks nog een test wagen met geconcentreerdere urine..) @lov23 je hebt gelijk, die kv testen zijn niet fijn meer. Probeer me ook vast te houden aan de resultaten van de cb (2 dagen geleden 1-2 wk en vandaag 2-3 weken), maar die testdrang he?! Ik dacht dat ik met een 2e zwangerschap niet zo erg zou zijn, maar ik ben zelfs nog erger!
Is dit een indrooglijntje? Ben nu 1 dag voor NOD en na een minuut of 2/3 zag ik nog niks op de test dus heb 'm weggelegd. Half uur later staat er dit op. Wat denken jullie?
Ik zie vlekken en een roze streepje volgens mij.. Ananas ja dat is toch een oplopend hcg dan he Me ik zie toch een streep maar wel licht.
Ik zie het tweede streepje ook soms is de test duidelijker met middagurine...of je doet morgenvroeg nog eentje