JUST wen: dus positief? Gefeliciteerd!! Super. Hier alom onzekerheid Vanochtend weer een 2-3 weken test. 20 juli heb ik positief getest en op 23 juli een CB test gedaan. Deze gaf direct 2-3 weken aan. Toen op 27 juli weer en weer 2-3 weken. Niet vreemd, maar had er nog eentje liggen. Twijfelde wel of ik deze zou gaan gebruiken, maar kon het vanochtend niet laten en weer 2-3 weken. Dit is toch raar. Er had toch al 3+ moeten staan? Op vrijdag 5 juli was mijn eisprong (4 juli Pregnyl gezet). Jeetje wat maakt me dit onzeker. Over 9 dagen pas de echo. Wat duurt dat nog lang. Spijt dat ik het niet kon laten om te testen! En nog een vraagje: Als het niet goed is, hoe snel verlaagt de hcg weer?
@ploon: de een maakt sneller hcg aan als de ander.. Het hoeft dus niet gelijk negatief te zijn maar begrijp je onzekerheid heel goed meid.. Dikke knuff en succes met het wachten hier leek het wachten op die eerste echo ook eeuwen te duren
Kan dat je knaller in de nacht is geweest omdat je aangeeft pijn te hebben gehad en je voor je dag 16 een duidelijker test had. Hoe zijn je cyclussen normaal?
@ploon weet je het is maar een indicatie....maar ik snap je ongerustheid. Misschien even een kruidvat doen om je gerust te stellen?
willen jullie als ervaren tuurders even meekijken? Ik heb hem even in negatief gezet want ik krijg hem niet op de foto in originele kleur http://www.zwangerschapspagina.nl/members/75543-albums13282-picture81973.html (2 dagen voor nod nog hoor, dus is nog vroeg)
http://www.zwangerschapspagina.nl/members/75543-albums13282-picture81974.html Dit zijn de gewone kleuren.. na uploaden zelfs nog onduidelijker.. negatief is echt het duidelijkste naar mijn idee
Ik zie m gewoon hoor Die dipsticks zijn altijd moeilijk te fotograferen. Ga je nog een kruidvat doen?
ik heb er een gratis casette bij gehad, maar die wil ik bewaren voor als we een knalstreep hebben om te bewaren Bedankt voor het meekijken! Ik dacht al dat ik gek aan het worden was Maar goed, ik doe na afgelopen maanden niet meer aan tuurstreepjes, ik wil een echte knaller
Ik ben weer helemaal happy, en hopelijk nu een plakbeeb! Edit: uitgaande van de dag van mijn positieve ovulatietest is zondag 4 augustus mijn nod.
Niicci : mooi! Hopen op een plakbeeb, ik duim voor je. MMmarian : ik zie heel vaag wel een streepje - spannend!