Hallo allemaal, Ik ben nieuw hier, lees al wel een tijdje mee. Vanmorgen heb ik getest met een test van het kruidvat, een luxe waarbij er een plusje moet verschijnen. Nou dacht ik heeeeel licht een plusje te zien en toen ik de test openmaakte was het ook een heel dun licht streepje, krijg het niet goed op de foto. Iemand hiermee ervaringen, of zijn deze testen niet betrouwbaar?
Oh oke, ik dacht streepje is streepje, foto's zijn beetje onduidelijk maar de onderste is die uit elkaar daar zie je hem beter.
Nee een streep is niet altijd goed hoor...je hebt zoveel,valse testen en indrogers... Op je onderste zie ik idd wel iets op je bovenste alleen een dun streepje. Ik zou de andere kruidvat testen doen
Oke ik ben ook nog erg vroeg hoor NOD is pas (denk ik, erg onregelmatige cyclus ivm endometriose) 1 juli maar kon het niet laten. Maar wat je zegt die 2 voor 5 euro probeer ik volgende week even.
Die testen geven vaak vals positief. Ze zijn ook niet zo gevoelig als de kv 2v5. Zal deze negatief beschouwen en een kv 2v5 doen.
Gefeliciteerd meiden met posi testjes!!! Lekker gaan genieten! Zie er weer veel voorbij komen! Ook mooie oplopende testen!
Ik voelde me zo appart toch een test gedaan na 5 min niks zichtbaar maar kijk net 20 min ongeveer. En zag dit!! Ja weet het is kruitvat 2v5. En is buiten aflees tijd dus hoop nog niks maar is wel hoopvol Hoop dat jullie zien wat ik zie.
Ja ik zie het. Buiten de afleestijd is niet geldig, maar probeer het over twee dagen nog eens? Bij mij bleek ik toch zwanger