Volgens mij staat er een vaag streepje op beide testen, wishfull2014. Over twee daagjes nog een testje doen en kijken of ie donkerder is zou ik zeggen!
Kan dat trouwens zo verschillen per zwangerschap? Bij de eerste teste ik 3 dagen voor nod echt al duidelijk positief..
Hey meiden hier een nieuwe test van een vriendin van me, na 4 min kwam het streepje en nu 5 of 4 dagen voor nod, wat denken jullie?
wishfull2014, zie op beide testjes een licht tweede streepje, hopelijk worden ze donkerder komende dagen Manoe, heeel licht streepje! Maar is ook nog vroeg!
Overduidelijk!!! Wauw, gefeliciteerd! Mag ik vragen welke testen je hebt gebruikt? Vooral die 2 dagen voor je NOD? (dit soort verhalen geeft moed)
Hoi dames Zondag is mijn nod denk ik en heb vanochtend een cb plus test gedaan (had ik een keer gekregen) zat geen gebruiksaanwijzing bij dus 20 sec in potje urine gehouden. Het lijkt of ik een heel vaag verticaal streepje zie maar heb helemaal geen ervaring met deze testen en weet ook niet hoe gevoelig die is. Vanmiddag een kv test gedaan maar denk niet dat urine geconcentreerd genoeg was. Heel heel licht streepje maar vind dat de kv zo raar doen laatste tijd dus dat vertrouw ik niet. Ben even benieuwd naar jullie ervaringen met de plus test en ga morgenochtend nog een kv tekstje doen.
Sorry voor het wat botte overkomen (las net mijn eigen reactie) Was ondertussen de gebruiksaanwijzing voor je aan het lezen
Ik heb 2 dagen voor NOD getest met Action test en een kv2v5. Die ware toen beide negatief, gisterenavond dezelfde merken gebruikt met avondurine en Voila!