@Druifje Dat is echt een 2e streepje! Van harte! Hopelijk heb je volgende week nog een knaltest, maar deze telt net zo hard hoor!
Ziet er goed uit hoor, druifje! Heb al veel lastigere tuurstreeptestjes voorbij zien komen, hier zie ik het zo goed als meteen. Gefeliciteerd!
Nog steeds niet positief op mijn ovu test van vanavond. Had vandaag wel slijm(niet rekbaar) met een inimini btje bloed, echt nihil. Zit nu op cd 20. Wat kan dat betekenen?
Dit is een echte tuureluurstest. Als ik hem goed in daglicht houd en beetje schuin denk ik ter hoogte van het puntje een tweede streep te zien. Op de foto is het nog minder goed te zien maar ik dacht ik doe een poging... Zien jullie iets? Geen idee waar ik in mijn cyclus zit, ik geef bv en ben na de bevalling van de eerste nog niet ongesteld geworden!
Op deze foto zie ik niets Misschien moet je even een digitale gebruiken, dan is het duidelijk en hoef je niet te turen
Lastige he!! Ga van de week maar nieuwe testen halen... Las ook al over posi testen bij ei, dat kan het ook nog zijn... Zo lastig inschatten met tot nu toe geen cyclus!
Zo begon het bij mij ook, 2 dagen later teste ik zwanger 1-2. @babyAngel. Sterkte lieverd wat kut dit voor je. @hier: Ik test niet meer ben bang om lichtere streepjes te krijgen.. En geniet van me zwangerschap en me opgezette buikie. Nu onderweg naar de Mac.
Te vroeg haha binnen 5 min zie m als ik tel of laptop schuin heb Morgen nieuwe kopen, deze was eigenlijk voor later eigenwijs!
Haha! Balen kan pas vanmiddag naar kruidvat. Of niet want anders zou ik meteen weer testen en nu moet ik wel wachten
Ik zie em ook mams! Net ietsje beter zichtbaar dan die van mij. Als je toch naar kv gaat neem gelijk een paar voor mij mee haha!