Hoi dames, Zijn kruidvat testen betrouwbaar? De actiontesten gedaan 5 en 4 dgn voor nod en kruidvat vandaag 8 dgn na nod. hij is vrij negatief als ik het vergelijk met de actiontesten. kan ik de kruidvat test nou wel vertrouwen dat ik zwanger ben of niet? Ik krijg rond 10 februari mijn echo.
KV is wel betrouwbaar, als je het binnen de tijd afleest... Enneh, die van jou ziet er toch zeker wel positief uit hoor! Heb zelf geen ervaring met actiontesten..
ik denk dat je verschillende merken ook niet met elkaar moet vergelijken! maar zijn allemaal positief dus bent zwanger! gefeliciteerd!
Eindelijk mag ook ik hier een test laten zien ( dacht dat het nooit zou gebeuren) binnen 1 minuut stond hij er ! ben nu direct helemaal zenuwachtig ik blijf er maar naar kijken in de hoop dat hij er nog staat haha