Testjes zijn nu op dus even showen, alleen nog een cb maar die doe ik later wel! Bekijk bijlage 371882
Oei oei ik begin weer Ik weet niet goed of ik het me inbeeldt of er nu echt iets staat? Thank god voor dit forum Stond er binnen afleestijd, duidelijk na een tijdje maar deze foto is getrokken toen ik hem terug wat nat had gemaakt.
Pfffff..... Ik haat tuurtesten!! Zeker ook omdat ze niet goed te fotograferen zijn. Toch zagen we gisteren iets en vandaag weer... Jullie?
Ik persoonlijk heb geen vertrouwen in de Predictor (misschien zijn ze inmiddels wel verbeterd sinds mijn laatste zwangerschap en mk in 2012), maar moet eerlijk zeggen dat ik het streepje toch wel redelijk duidelijk kan zien! Ik zou als ik jou was die van de kruidvat doen
Gisteren op een etostest precies hetzelfde... Straks of morgen idd een kruidvat 2 voor 5 doen, die vind ik zelf ook prettiger. Ik weet niet wanneer m'n ei was, heb geen hormonen gebruikt deze ronde en heb pcos. Banner klopt dus niet.
Dus... Hij lijkt toch wel positief... KV geeft nu negatief, maar heb natuurlijk al geplast. Morgen weer proberen... (Zal zo nog een foto plaatsen)
Zo een streep (nog duidelijker) heb ik ook 2x gehad,helaas toen niet zwanger. Ik vertrouw ze niet! Ik zou even een andere doen.
Duidelijk een streep! Ik heb De test ook gebruikt bij alle 2 de zwangerschappen en toen klopte ze Spannend !
Ik zie duidelijk een streep, dus alvast voorzichtig gefeliciteerd. Heb hier echter ook verschillende negatieve verhalen over deze testen gelezen dus zou inderdaad morgen een andere van een ander merk doen.