@ovie ik zie het ook niet helaas... @laupio gefeliciteerd..! @jane hoeveel tijd zit er tussen die testen? Ik weet niet zo goed of het roze is. Je bent nu toch al een paar daagjes aan het testen en dan denk ik dat je test duidelijker had moeten zijn niet?
Biancaelisabeth, onze kleine meid is via ivf geboren. Wij hebben een heel traject achter de rug, waaronder een dood geboorte, diverse mk en in 2012 nog een bbz. Dat deze kleine meid er is is al een enorm wonder waar wij heel dankbaar voor zijn. Wij hebben tijdens en na mijn zwangerschap besloten niet nogmaals het traject in te gaan maar wij hopen wel op een spontaan wonder. Als het raak zou zijn zou al een heel groot wonder zijn, en al helemaal als het nu al raak zou zijn. Dus ja wel bewust.
Lov, ik ben blij dat er juist opde bovenste wat te zien is. De bovenste is van net en de onderste is 1 van de vage testjes van mijn zwangerschap ter vergekijking erbij gelegd. Die was van 2 dgn na de tp. Ik weeg het ook niet meer, ik houd vage streepjes op de action testen en nu deze op de kv. Als de pijn die ik gehad heb vorige week van een eisprong was zit ik nu op 8 a 9 dpo.
Ja moeilijk ik weet het niet hoor.... Over 2 dagen moet je test dan duidelijker zijn Ik ga gewoon heel hard voor je duimen meid!
Jane, ik weet van je verleden af, we hebben vaker met elkaar gesproken op zp Ik hoop voor je dat ie oploopt meis.
Ik duim ook. Mocht het zo zijn is het een wonder. En zo niet is het slikken en gaan we verder en ondertussen geniet van onze kleine meid.
Jane, ik zag op de bovenste sowieso een licht streepje! Nu op de Action zie ik ook wat! Ik had daar zelf alleen altijd valse streepjes, dus begrijp waarom je de kv nog hebt gedaan! Wanneer ga je weer testen?
Mijzelf kennende liefste morgen maar ik probeer nu te wachten. Ik ken de testen van action dus ook niet echt maar als ik zo kijk naar de afgelopen dagen lijkt het streepje wel duidelijker te worden, iig makkelijker op te foto te krijgen
Ik heb hele goede ervaringen met de action testen, Testte heel licht positief, bijna niet te zien, 2 dagen later werd het al veel duidelijker. Succes!