Liefebeestje, ja ik dacht ook dat hij allang geweest was! Maar door slijm dacht ik, dit lijkt wel ei. Heb op dag 11 ook piek gehad... Dus dan zal hij misschien wat donkerder zijn nu ( geconcentreerdere urine ofzo) en dus niet positief.... Bedankt voor het meekijken!
Hallo allemaal, Ik ben helemaal nieuw hier. Vandaag heb ik een vroege zwangerschapstest gedaan van sensitest(10 dpo) en deze gaf een lijntje. Nu had ik ook een test liggen van een onbekend merk en deze gaf volgens mij echt een tuurlijntje aan. Ik durf gewoon nog niet blij te zijn, ben bang dat er nog van alles mis kan gaan, of dat het toch negatief is..Herkennen jullie dat?
Spannend he Joyce, heb je een foto die we kunnen bekijken? Ik heb gisteren op 10dpo ook licht positief getest en vandaag was hij al een stukkie duidelijker... Ik durf ook nog niet blij te zijn hoor (ivm 3 eerdere mk's het afgelopen jaar)... Succes! Is het je eerste kindje?
Meiden, ik ben nieuw hier en nu mijzelf helemaal gek aan het maken . Wij zijn al 2,5 jaar bezig om zwanger te worden en nu lijkt het gelukt te zijn! Ik heb een test van KV gebruikt, maar nu lees ik verhalen op internet dat deze vals positief kunnen geven. Ik wil morgenvroeg met een andere test testen, welke raden jullie aan? Super spannend dit! Ik ben nu trouwens twee dagen overtijd.
Ziet er positief uit, alvast voorzichtig gefeliciteerd hoor! Spannend he? en wat super dat het na 2,5 jaar gelukt is... Gewoon zonder poespas? Geniet ervan!
Helaas geven de zwangerschapstesten van z&K ook valse positieve resultaten vanmorgen een dezelfde test gedaan en die is negatief..
ik zou zitten op dag 15, en als me cyclus weer 22 dagen is dan zou ik me eisprong gehad hebben op dag 8 en nu dus 6 dpo zijn.. dit zijn wel de uitertgevoelige zw testen.. misschien dat het daar aan ligt.. ik heb geen flauw idee meer. mijn ovu testen zijn namelijk negatief
Ben ik de enige die opvalt dat Lov23 niet meer actief is of ben ik de laatste die het in de gaten heeft?