Is dit zwanger en kids? Dan zeg ik nog niet positief... want als die positief is is de teststreep zelfs donkerder dan de controllestreep maar hij gaat richting positief
meiden, ik heb 1 dag een licht positieve test gehad, en de volgende dag knal. Hoe moet je dan die dagen klussen? Zouden jullie het dan al doen op die dag met licht positieve test, of beter een dag wachten? Zo gaat het bij mij altijd: eerst een dag licht positief, volgende dag knal.
Adora ze zijn idd van Zwanger en Kids. Hm ben benieuwd, dan zou hij dus morgen ofzo positief moeten zijn? En heeft het dan zin om vanaaf wel te klussen of maar een dagje overslaan en morgen weer? (Gisteren en eergisteren ook geklust)
Sophie, wij deden eerst om de dag.. ook bij positieve ovulatietesten (zijn ook zwanger geraakt) maar deze ronde om de dag vanaf de ongi en bij positieve ovu-test nog 3 dagen achter elkaar smeppen heet dat (eens proberen, haha)
Van Joey werd ik zwanger van 1x sex in de klusweek Met mijn MK ook maar 1x in de klusweek En deze week als konijnen hahaha, dus wie weet!!
Wonen gefeliciteerd!!! Zwanger en kids even donker is al positief, als ie donkerder dan de c-lijn is dan springt je ei na 10-12uur.
Hier twee keer zwanger geraakt van om de dag sex....en dat vanaf dag 5 tot einde cylcus....zo miste ik m niet en zin hadden we toch al hihi