wow paar mooie testen voorbij zien komen! gefeliciteerd dames!! en een paar (bijna) posi ovu testen klussen maar haha ik heb niet meer getest kom pas overmorgen weer bij kruidvat in de buurt dus als ik dan nog niet ongi ben en nog klachten heb test ik of die dag als ik ze haal of daarna pas met ochtendurine.. even kijken... zeker omdat ik niet weet wanneer mn nod is, mijn ei was de afgelopen maanden vrij laat steeds en nu had ik geen ovutesten meer dus geen idee... kan beter even wachten voor ik weer tig euro aan testen verspeel.. maar moet wel eerlijk zeggen heb nog nooit eerder een licht streepje gehad waren altijd superwit als ik niet zwanger was.. dus heb wel wat hoop tis alleen zo verdomd lastig die lichte strepen op foto te krijgen zeker met mijn toestel omdat hij zonder flits altijd wazig is en met flits steeds overbelicht :S
Zo'n donkere heb ik ook nog nooit gezien Lottie, wat gaaf ! Maar mijn testen zijn ook op helaas.. dus dat wordt gewoon nog een paar daagjes extra klussen voor de zekerheid
Halloo! Ik kom ff zwaaien...dus bij deze *zwaai* Zag niet zo heel veel testjes voorbij komen? Alleen die van Aowyn maar die wist ik al, hihi
Disney klinkt als zw. kwaaltje, spannend! Sugar idd binnenkort eitje!!! Bijzonder weet je mijn ovu's nog? Ik heb normaal 1 posi maar deze ronder had ik 2 dgn posi en hij bleef heel lang ook donker (niet posi maar wel donker) Mssn ivm onze mk's in Dec/Jan? Ooh op de foto vind ik die ovu van vandaag écht posi! En ik had 3 dagen lange flinke ei steken rond eisprong, ook erna :/ Dan heb je net als ik gehad hebt, een mega ei moi78 ik ben heldervoelend. Ik pik ook dingen van anderen op en zuo eigenlijk wbt bij mezelf niet moeten vertrouwen maar toch heb ik altijd gelijk gehad tot nu toe wbt zw en kindje. Lottie hahaha jij ook altijd een knallerd op eidag Bij mij ook inens patsboemknallend heitje nee is weer rustig geworden lijkt het wel.. stilte voor de storm mssn?
ow aowyn kun je dan zo ook een gok doen wat het bij mij wordt na afloop zul je weten of het klopt. Hihi. xxx Joyce
sugarblossum en bijzonder ga er voor !! vindt je ei.... ik hoop het zo voor jullie ! ik heb ook net een MK achter de rug en moest en zou mijn ei vinden .. en zie mijn banner ... ik ga zo voor jullie duimen dat het bij jullie ook zo mag gaan ! hey aowyn !!!ook oktobermama
Weet iemand welke zw.testen buiten de k2v5 goed zijn ?? Ik durf niet meer daar te halen, heb er al 10x gehaald ofzo...
ja wilde ik ook zeggen .. volgens mij zijn dat dezelfde.. of iemand anders laten halen .. of in een andere kruidvat
Verder ben ik altijd heel tevreden over matcare testen, zijn wel net iets minder gevoelig maar heb nog nooit vals posi mee getest!
Meiden ik heb hetzelfde voor als wat aowyn vorige week had. Dat de ovutesten weer donkerder worden sinds gisteren. Vandaag zit ik op 6dpo. Wat denken jullie? Kan het iets betekenen?
BAS1759 ik heb wel een gevoel van een jongen bij jou, maar als ik eenmaal zwanger bent heb ik een slechte verbinding zegmaar. Wel wennen dan :/ Feit jaaa Ik zie/zag dat jij ook 2 mk's gehad hebt ook al zo onzeker? Lynnami ik duim meid!!