dames bedankt voor het turen.. Vanmorgen de laatste testen gedaan en nu stop ik er mee ik geloof het nu wel haha..
Mooie testen zie ik voorbij komen! van harte gefeliciteerd dames. Hier vanmorgen samen met manlief nog een test gedaan en wederom positief! en veel donkerder dus.... Nu heb ik er nog 1 liggen van matcare die doe ik over 2 dagen en dan zijn ze op... Zit ik alleen nog te twijfelen of ik er misschien nog een van 2v5 ga halen om die te filmen over een week ofzo!...
Roeltje toppie meis!!! Hellepelle ja ik deed het wel en wat een kick krijg ik steeds als ik hem terugkijkt!
@ the pregnant lady's gefeliciteerd liefies geniet er maar lekker van! Hier: pfffff gisteren de schrik van mn leven gehad.... bloedingen en niet te zuinig ook.. Maar direct naar ziekenhuis gegaan en zagen een prachtig hartje en het is in een week tijd mega gegroeid! Zet mn verhaal straks wel even bij zwanger, en dan de schrik van mn leven. Ben nu redelijk rustig en lekker positieve zwangerschapstestjes aan het spotten, blijft leuk X Maartt
Maartt, wat schrikken! Gelukkig dat je gelijk een echo kon krijgen. Het komt helemaal goed meid! Ikhebjelief en Dorianne, gefeliciteerd! Quint, ik zie ook wel iets! Spannend!
Jammer dat ik deze topic nu pas heb gevonden! Vorige week donderdag en vrijdag twee vage ovulatietesten, voor de zekerheid maar de hele week elke dag geklust. Wat super voor de aanstaande mama's met positieve testen! gefeliciteerd!
Hallo allemaal! Ik ben helemaal nieuw hier op het forum en weet dus niet zo goed hoe dit werkt allemaal. Ik ben nu 22 en zit in de 2e ronde na mijn pilstop. Nu ben ik vandaag 4 dagen voor mijn NOD en heb vanmorgen dus een kv test gedaan. Het resultaat zien jullie op de bijlage. Ik heb de test pas later gefotografeerd, maar dit deed niets af aan het streepje in het testvenster. Ik zou het erg leuk vinden als ik wat reacties zou ontvangen. Is deze test positief of niet? Groetjes
ik zie wel een licht streepje Wannabemama! Overmorgen nog eens testen en zien of ie dan beter te zien is. Spannend hoor!
Zie net dat ik een vrij onduidelijke foto heb geplaatst, Dus post hieronder toch even een duidelijkere! Groetjes
Hoi Wannabemama, ik zie ook een licht streepje. Weet er zelf niet zoveel vanaf maar ik lees vaak dat ook een zeer licht streepje positief is!
ik zie ook duidelijk een tweede streepje, nog licht, maar dat is normaal voor 4 dagen voor nod. over een paar dagen weer een test doen, dan is hij vast knal! gefeliciteerd!!!