Hey Lennyt, zie nu pas dat je zwanger bent! Gefeliciteerd hihi Andere dames met mooie (digitale) knallers, gefeliciteerd!
hoi hoi, hier heb ik eigenlijk iets stoms gedaan maar met dat ik nog een had liggen,heb ik een ovutestje gedaan van het kruidvat,nu zijn we precies 1 week en 1 dag verder en heb nog een duidelijk tweede streepje,kan toch m'n ei niet meer zijn dan?foto staat in album zw-testje en turen moeten we zeker niet doen.
Ovulatietesten kunnen ook positief worden door zwangerschap. Dus kan daar wel wat mee te maken hebben hoor...
Wat een heerlijkheid dit topic, geniet ervan vooral als er van die testen voorbij komen! En ik kan soms heel gek doen hier: ik schuif van links naar rechts in het beeld en van boven naar beneden desnoods, net alsof het mijn eigen testen zijn hihihi Gefeliciteerd voor de zwangeren en voor de twijfelaars: geen rood is hoop toch? Geldt voor mij ook
Stamperke.. het kan te maken hebben met een zwangerschap maar sommige mensen hebben de hele cyclus door streepjes en bij de eisprong knallen ze dus echt. Ik weet niet of je al lang ovu testjes gebruikt? En hoe de hele maand door bij je zijn? Ik gebruikte namelijk ovu testen van zwanger&kids en had daar altijd een goed zichtbaar 2de streepje op, maar als mij ei er dan was knalde die echt. Had ook zo'n streepje net voor NOD bijvoorbeeld.. dus het kan verschillende dingen betekenen..
MissQ gefeliciteerd!!!!!! Ik kan me nog herinneren dat je toen test kwam showen toen je inverwachting was van je tweeling. Ben zo blij voor je!
een vriendin van me had mij kunnen overtuigen om een 2v5 van kruidvat te doen en nu zag je er niks op,maar is eigenlijk nog 6 dagen,gewoon stom van mezelf. nee ik gebruik het eigenlijk nog maar van vorige week en het was ook eigenlijk gewoon om te zien of het idd zo was en dan had ik bijna 3 dagen na elkaar dat ze zo knalden,dusja...daarmee dat ik het hier vroeg want heb er totaal maar totaal geen ervaring mee. laat ons hopen op een klein boeleke maar ik reken er niet op.
Dank je wel R85!!! Mijn test nu kleurt even snel positief als toen ik net in verwachting van Tristan en Kyra was...... nog een weekje en dan hebben we de echo. Erg spannend allemaal weer dus! En zeker omdat ze nu ook weer 2 emmies terug hebben geplaatst
Hihi, jaa, dat was een heel goed idee geweest, als ik niet zo'n ouderwets telefoontje zonder internet had! Maarr, ik beloof, morgen komt ie erop!
En dames, bedankt allemaal voor jullie lieve reacties! Echt leuk dat jullie ook oprecht blij zijn voor en meeleven met iedereen, zelfs als je ze niet persoonlijk kent. Top!
een ovutest kan een zwschaps aangeven dus wie weet...op je kruidvat zie ik ook streepjes dus! Doe ook morgen een cb!
dat is super leuk idd, leuk idee. daar zullen ze vast heel blij mee zijn! en als ze dan de foto zien , tja heel duidelijk tuurlijk geniet van je zwangerschap meid liefs miesje
Netje: ik vind je testjes duidelijk worden! morgen weer? hihi MissQ: gefeliciteerd, super mooie testen he. op een goede zwangerschap en dat je een mooi gezond kindje in je arm mag sluiten. liefs miesje