Vandaag weer een gedaan en is nog duidelijker,maar nu hoor ik hier en daar,negatieve verhalen over die ovutestjes van het kruidvat.nu heb ik niks meer tot nu toe,begrijp wie begrijpen kan zeker.
Dag Dames! Daar ben ik weer... gisterochtend een zwanger&kids dipstick test gedaan... ik dacht wat te zien,maar ook weer niet net maar even naar KV geweest om testjes te halen voor morgenvroeg,maar kon me niet beheersen.... wat vinden jullie ervan? gewoon en er onder in negatief Bekijk bijlage 249248 Bekijk bijlage 249249
Je kunt je zwangerschapstesten het beste met ochtendurine doen, dan heb je de meest geconcentreerde urine. Morgenvroeg nog een testje doen!!?
Ja ik lees het hier ook vaker idd maar geen ervaring mee... Maar doe gewoon nog eens een zwschapstestje morgen? Dan weet je veel meer !
Hey meiden, Ongi zet tot nu toe toch nog niet door.....maar morgen is mijn NOD ook pas! Af en toe een heel klein beetje bruin/roze/rood aan mijn tampon. Als het zondag niet goed heeft doorgezet ga ik een kv test doen. Maar vrees dat dat niet nodig is! Bij deze nog een foto vd test van gisteren.....nu hij opgedroogd is.
ff heel wat anders waarom gebruik al een tampon als je nog niet ongi bent? ( ben zelf namelijk altijd bang voor in de volksmond 'tamponziekte' )