dit zijn de nieuwe clearblue testen... aangezien ik vanmorgen z,n vage kv test had heb ik deze gehaald..
Mannetje net snel bij de supermarkt nog maar een test laten halen hihi... zal het dan 2x op 1 dag zo duidelijk vals posi zijn???
@skatje: dat zegt m,n mannetje ook.. hij verscheen ook binnen een halve minuut.. maar ik geloof er nog niet in.. doe morgen ochtend een digi.. dan weet ik tenminste wat
en de streep is niet meer verdwenen?? heb hier helaas al heel vaak geleden dat de streep bij t doorlopen van de test verscheen, en vervolgens weer gelijk verdween zeg maar... maar hij ziet er positief uit! ik hoop het echt meid!!! alleen mag ik misschien een brutale vraag stellen? gezien jouw testjes maandelijks....waarom test je eigenlijk nog voor nod???
@babyfotograaf: nee op beide testen is de streep niet verdwenen of opgedroogd als penstreep... en ja tuurlijk mag je dat vragen.. Ik loop nu onder de FA arts en heb al meerdere miskramen gehad.. Zodra ik nu zwanger ben krijg ik ook gelijk bloedtest of alle hormonen dan wel goedzitten.. daarom wil ik het vroeg weten.. PS: de laatste is uiteraard nog niet helemaal droog.. maar ook na de 10 minuten stond hij er nog
@biancah: ja die was ook met geconcentreerdere urine als de eerst gedaan. dus ben benieuwd morgen wat digi doet
Ik hoop het ook voor je maby! Maar je piest al maanden streepjes,laat het nu dan ook eens RAAK zijn!! Ik duim