Even een paar uur je plas ophouden...... Ik zou gewoon ervanuit gaandat de test neg is dan valt het altijd mee.
Blijkbaar ben ik toch langer zwanger dan verwacht zie digitale test en dat terwijl ik vrijdag pas mijn Nod heb. Ei dus eerder gehad deze maand.
Het is maareen indicatie he kan toch da je korter zwanger bent...maar je ei moet je wel eerdr gehad hebben als vrijdag pas je nod is
Gefeliciteerd met de mooie testen allemaal! Sloppyslayer: sterkte.....(ik zag net je banner toen ik wat terug zat te bladeren in dit topic) Wat verdrietig zeg... Vraagje: ik heb vandaag al 1 kop thee en 3 glazen water op. Heeft het nog nut om vandaag te testen? (wilde eigenlijk zaterdag testen, maar man gaf gisteravond de hint 'morgen mag ook hoor' en nu twijfel ik )
haha manlief ook erg ongeduldig. Ik weet eigenlijk niet wat het beste is. Iig kan je beter een tijdje niet geplast hebben
hallo dames omdat ik mezelf ook niet in spanning wilde houden over hoe en wat heb ik toch een kruidvat 2v5 gedaan omdat ik weet hoe geoelig die zijn .. ik heb hem gedaan en nu weet ik niets zeker meer Bekijk bijlage 269189
Hey dames.vandaag zijn wij 1jaar getrouwd En ik ga zo testen want ik droomde dat ik vandaag ging testen en dat hij echt posi is.mss een teken? Dus ja dat ga ik zo maar eens doen. Ml is een test halen anders had ik al naar de wc gemoeten.