@ poppekop: van harte meid! Miss. Kun je die test die niets deed nog naar CB terugsturen en je geld terug krijgen? @ annigje: de lijn is redelijk duidelijk te zien, dus gefeliciteerd. Hopelijk word die test snel duidelijker. Enne ongeduldig zijn geeft niets hoor, daar hebben de meeste vrouwen wel eens last van in dit soort periodes
@ marieke: ik las dat je op valentijnsdag de digi test gaat doen. Doe je die dan alleen en geef je hem aan je partner als valentijnscadeautje, of doe je die samen? Mijn hubbie gelooft het nog niet echt nl. (Hij vind het raar dat de testlijn lichter is als de controle lijn....zucht) Dus ik dacht: als ik nou die digitale doe en hem cadeau geef? Ik twijfel alleen een beetje. Vind het voor een test wel veel geld...
Marieke wat een mooie uitleg.. alleen die laatste zin moest ik even om lachen.. hihihi mocht je foto te KLEIN zijn kan je hem bij FOTO VERKLEINEN: Grote foto's verkleinen, draaien, spiegelen en tekst toevoegen KLEINER maken.... @posi testers: GEFELICITEERD..!!
frown, ik doe eigelijk alle testen wel alleen haha als de test namelijk lichter word of negatief is heb ik altijd even de tijd voor mezelf nodig. En we hebben samen net iets teveel meegemaakt qua zwanger worden dat dit nog echt heel erg speciaal is.. dat is niet verkeerd bedoeld, want het is echt wel speciaal! maar ik weet niet goed hoe ik het uit moet leggen. Als je al zo lang bezig bent, al zo vaak teleur gesteld bent, dan durf je nergens meer op te hopen. dan ben je wat negatiever ingesteld en ben je bang voor alles. dus dan zijn streepjes op de test leuk.. maar dan geloof je nog niet dat je zwanger bent.. ik denk dat dat besef bij mij pas echt komt als ik de 9 weken voorbij ben en alles goed is..
@marieke: dat begrijp ik helemaal. Wij hebben weliswaar een heel lang traject achter de rug, maar gelukkig nog maar een keer het verdriet van een miskraam meegemaakt. De teleurstellingen van vele negatieve tests zijn voor mijn man ook de reden dat hij zo sceptisch is. Hij is daarin veel rustiger en nuchterder dan ik. Ik zit al weer op een roze wolkje en hij heeft zoeits van: wacht die echo over een paar weken eerst maar af. Zo is het voor iedereen wel weer anders, denk ik. Ik duim in ieder geval voor je mee, dat voor jou deze zwangerschap eentje is die leid tot het geluk van een kindje.
denk dat bijna alle mannen t zelfde denken, mijn vriend is nu ook heel nuchter.. en zegt ook kijk t eerst maar aan.. en je bent veel te vroeg met al die testen enz enz hahaha. en hij heeft ook wel gelijk.. maar een man zal nooit voelen wat een vrouw op dat moment voelt.!
hihi al die mannen zijn hetzelfde denk... mijne zegt ook; wacht nou gewoon af, die paar dagen kunnen er ook nog wel bij Hij is ook erg nuchter. Ik vind het nog wel een raar idee, kan het nog zelf niet geloven. Maar heb inmiddels al 5 reacties van jullie dames dat het zo is. Wanneer zou ik nu een beter resultaat hebben? is dat morgen al? of pas verder in de week. #spannend!
je kunt morgen wel al wat beter resultaat zien vooral als je het met ochtendurine doet. maar voor een knaltest zou ik als ik jou was een paar dagen wachten
Dank je Imjustmyself! Ik probeer nog een paar dagen te wachten! (hihi wil het liefst nu de badkamer induiken!)
ik herken het annigje heb 6 dagen voor mijn nod licht positief getest morgen is mijn nod dus ik hoop echt dat het raak is deze keer
dank jullie dames! hier test ik juist wat later op de dag positiever als met ochtend urine. de test van vanmorgen is zo goed als even donker als die van gister, maar toch een iets lichtere gloed zeg maar.. heb ik ook met ochtend urine gedaan en die van gister met middag. heb altijd later op de dag positievere testen gehad.. gek eigelijk he!