ja zie al dat ie HEEEELLLLL vaaag is !! haha , we wachten wel af ( vond het al heel wat dat ik t op de foto kreeg ) mariska .. moeilijk hoor ..die 2 zijn duidelijk maar die net gedaan is niet nee :S .... hmmzz
Lydia, ik zie zeker iets maar het is natuurlijk niet super duidelijk. Het probleem bij mij is dat ik al zoveel vage streepjes gehad heb bij het kruidvat dat ze echt wel duidelijk moeten zijn voor ik het ga geloven. Maar anderzijds dit was mijn allereerste test: Bekijk bijlage 75408 bijna niemand zag ze... dus er is zeker hoop genoeg. Ik duim zeker voor je mee!!
haha nou die zie ik wel hoor ( ik zag ze toen bij jou wel ) we zullen zien morgen en overmorgen ( morgen tempen en overmorgen testen als t nodig is .. )
Deze foto heb ik net gemaakt onder ander licht, ik zie wel iets maar ik ben toch bang dat het niks is
indd daar zie ik wel wat.. maar wel raar dattie weer lichter is dan die anderen ?! .... sorry van mij word je ook niet echt wijzer..
mijnes zie ik int echt echt wel ! hoef niet eens meer te turen nu die opgedroogd is .. pff had mn moed al opgegeven en dan krijg je dit weer ... :S ben benieuwd !
Lydia! WHAAA volgens mij ben je een van de gelukkigen die meteen zwanger raakt na terugkeer van ventje! Nu nog donkerder worden en dan is het feest compleet
Ik vind het wel heet verwarrend dat de streepjes lichter worden Die 2de test die ik gedaan heb was ook heel vaag, lijkt me dat dan 2 dagen later de testen wel helemaal nega zou zijn Zeker omdat die van KV toch heel gevoelig is.
Nog geen zorgen maken Mariska. In dit vroege stadium hangt heter heel erg vanaf hoe geconcentreerd je urine is. Ik heb de eerste dagen ook getest en zag soms geen of weinig verschil. Test ook altijd met hetzelfde merk, want het ene heeft meer hcg nodig dan de ander. Volgens mij zit het helemaal goed hoor. probeer ervan te genieten.
Lydia, ja ik zieook wat hoor, hopen dat ie overmorgen duidelijker is! zal zo ff naar je temp kijken . update: ziet er nog goed uit hoor meis, t is wel wat omlaag maar nog wel ver boven de coverlijn! Mariska, je testen worden lichter en je vereliest wat bloed.. dan zie ik t somber in meid... maar blijf wel voor je duimen!
thanx , ja indd mn temp is wel wat lager daarom zie ik t somber in maar goed.. we wachten af ! ben benieuwd naar mn temp morgen !
Lydia zie wel in het negatief een heeeeel licht streepje maar weet het niet zeker .. Wil het ook graag zien voor je dus misschien dat dat het is.. over twee dagen weer proberen meid..
Lydia: ik zie ook heeeeeel vaag iets....lijkt eigenlijk beetje op mijn test..heb een test gedaan, een dipstick test..en er kwam binnen 5 minuten een vaag streepje..weet niet of anderen het op foto zien..maar heb nog het probleem dat ik photoshop niet kan openen doordat laptop vol staat..(of iemand een idee hoe ik dat weer kan laten werken? alleen door bestanden te verwijderen? paint werkt wel..hoe kan ik hiermee foto verkleinen?? want formaat is nu te groot...wat een gedoe...kan de foto anders niet plaatsen in ieder geval heel spannend voor jou Lydia!!!