euh....ik zal s ff nadenken WARHOOFD!!!!....leuk hoor.. wat ik vooral irritant vind is dat ik vaak voor alles wat met zw.schap en baby etc bij verschillende sites moest bestellen.. ik wil gewoon 1 grote overzichtelijke site.. met zw.mode, baby meug, kleding, verzorging, lingerie, kraamkadootjes, speelgoed etc etc etc...gewoon ALLES!!! en vergeet dan de TESTEN niet natuurlijk..whahaha..... als ik zo overal een beetje moet bestellen doe ik het al snel gewoon niet...teveel gedoe vind ik dan..maar ik ben vooral van het gemak en enorm lui!!!
Meiden, ik ben net thuis en ik ben me dood geschrokken. In routine deed ik een testje omdat ik overmorgen de griepprik moet halen en zeker wou weten of ik niet zwanger zou zijn. En zie hier het resultaat; Ik sta echt perplex, heb echt een potje zitten janken net..
Euh.. ik ben natuurlijk heel blij lijkt misschien van niet.. tranen van geluk en verwarring.. ik geloof t niet maar er valt niet om die test heen te draaien
Bedankt voor de leuke reacties ! ik hoop echt dat t idd een plakbeeb is! Ik ga nu maar eens een mooie banner zoeken
Yotsuba, super zeg!!! Daar kun je inderdaad niet omheen! Gefeliciteerd. En dan maar even geen griepprik he? hihihi Truus: gadverdamme! Sterkte meid!