de andere wat erboven staan zijn van de dagen ervoor. iedere dag doe ik een ovu-testje. sinds 7 dagen zo de strepen. weet niet of klussen wat word, blaasontsteking
Ik heb vanmorgen voor het eerst weer overgegeven. Maar verder weet ik niet echt meer hoe ik me bij m'n dochter voelde omdat ik zo zie was. Maar wel grappig dat we even ver zwanger zijn
Alle zwangeren gefeliciteerd!! Hier zijn mijn ovutestjes binnen, net eentje gedaan en die is al goed donker! Net op tijd binnen dus, nog even doortesten!
GOed zo Truus.. Ga dr voor.. MOON.. ik had 4 dagen na mijn ei de hele dag krampen en steken... dag daarna ook nog een beetje en dan was t weg.. echte ongikrampen last van de rug etc.. veel te vroeg voor ongi natuurlijk dus dat was t niet..
IIIIIIIITSSSSS FRIDAYYYYYY!!!! Oh en euh.. zondag is mijn nod en ik heb nog niet getest.. GOED HE... ben zotrots op mezelf...whahaha...
Het beste is om ze na een paar plasjes te doen.. hihi.. LH synthetiseerd 'snachts. wat het in houd weet ik niet, maar ik begreep dat je ze het beste na 12.00 uur kunt doen
En 2 uur voordat je gaat testen niet meer drinken. Is het de eerste keer dat je met ovutesten aan de gang gaat?? @Ichtus: bedankt voor je info! Ik ben benieuwd, vandaag (tot nu toe) nergens last van dus hoop dat het voorbij is. Ja, waar blijven de testjes....we willen weer roze het weekend in !!
Hihi...ik heb vorige ronde een poging gedaan. En deze cyclus ben ik meteen na het einde van mijn ongi begonnen en je wordt zo af en toe toch verrast. Ik had vrijdagavond een redelijk donkere t-streep, dus zou vanaf zaterdag 2x per dag gaan testen. Dus zaterdagochtend idd ééntje gedaan en deze strepen waren gelijk aan elkaar. Ik dacht dus posi, maar had een dilemma....had namelijk nog maar 1 test over. Had donderdagavond besteld bij zwanger&kids en deze bestelling zou zaterdag binnenkomen....niet dus :x. Dus ik moest een keuze maken: zaterdagavond nog 1x of zondag pas weer. Heb voor het laatste gekozen. Zondag was het streepje weer lichter. Maandag bestelling ontvangen, dus weer getest...streepje was nu ook lichter. Dinsdagavond weer donkerder, waardoor ik voor het slapen gaan toch nog maar een testje heb gedaan....en jawel echt een posi test. Dus ik heb ws dinsdagvond mijn piek gehad ipv zaterdag. Ik heb t/m gisteren getest en hij was gisteren weer net zoals mijn eerste test....amper een streepje. Dus nu stop ik maar, denk ik. Of mss vanavond toch nog een keertje ?? Mijn advies: gewoon doortesten ! En idd pas 's middags of begin avond. Goed, een heel verhaal is het geworden...hihi. Succes met de testjes!!