Helaas 10000IE Maar idd de meesten hebben ervaren dat het er met 13 dagen erna wel uit de urine was zoals ik overal lees, en zeker het donker worden is hoopvol. Pregnyl zou juist moeten halveren
Aan alle dames die positief getest hebben: GEFELICITEERD !! de ROODbloeiers: balen meiden maar de moed niet opgeven, up naar de volgende ronde! Ik ben hier al een tijdje niet geweest (bewust) omdat ik me niet teveel wil bezighouden met de kwaaltjes etc. Vorige maand werd ik gek, dacht ik zelfs een streepje te zien, maar niets was minder waar: 4 dagen vroeger men nod gekregen, erg balen dus! Nu heb ik toch effe jullie hulp nodig: ik heb dinsdag om 17u een ovutest gedaan en beide streepjes waren positief, even donker. Die avond rond 23u terug een test en het 2de streepje was terug iets lichter. Die avond geklust en ook gisteravond. Ik heb gisteren wel nog steekjes gehad. Ik voel mijn eisprong meestal wel... Wat denken jullie, was ik te laat of is er nog hoop? Laatste keer dat ik daarvoor geklust had was vrijdagnacht, nadien geen tijd meer gehad....
Morgen is dacht ik de max dat de pregnyl uit je lijf is, dus als je dan weer zo'n streep hebt, of nog donkerder...zou ik stiekem gaan juichen!
hey dames, ik kon me toch niet meer inhouden en deed daarnet een testje toen ik thuiskwam. al een paar uur niet meer gedronken of naar toilet geweest, dus urine was geconcentreerd genoeg. ik denk persoonlijk dat het niks is, maar ik lijk toch een heel dun roze lijntje te zien. vooral bovenaan. maar te dun om echt goed te zijn denk ik. pennenstreepjes zijn toch geen goed nieuws dacht ik he?
maar voor 17 DPO te zijn is dit toch echt niet goed genoeg lijkt me of kan dat echt door late innesteling enzo? ik geloofde die verhalen nooit echt, ik dacht altijd dat die mensen hun ei gewoon fout voelden ofzo.. maar nu zit ik er zelf mee
Ik ben zelf bij mijn eerste echo ruim een week teruggezet (heeeeeel vroeg heeeeeel licht posi getest dus). Het kan dus wel degelijk . Test over 2 dagen weer als ie dan donkerder is. Duim voor je!
Bekijk bijlage 148645 ik had geen kvs meer in huis dus dacht knal die digi erdoor had zo'n erge testdrang!! en dit is het resultaat 11 dpo!!