Het is zo onwerkelijk! Vind het nog wel super spannend, er kan zoveel mis gaan..maar niet teveel aan denken!
Hier had ik vandaag ook wel mijn test willen plaatsen, maar dat is niet nodig. Er valt namelijk helemaal niks te turen, staat overduidelijk maar 1 streep.
Proficiat, dames! Mooie testen! @Noosa : Hoelang was je cyclus deze ronde? Ik weet sinds vorige week vrijdag ook dat ik zwanger ben en heb ook altijd lange cyclussen. De vorige was 42 dagen en deze ongeveer 37 denk ik. Het wachten duurt lang he dan, maar het kan dus wel . Joepie! Ik ben trouwens ook heel erg bang dat er iets zou misgaan. Ben heel blij, maar dat wordt toch wat overschaduwd door gepieker. Typisch vrouwelijk zeker .
Hey Mama, Deze ronde kreeg ik op dag 58 mn eisprong, toen ik eigenlijk alle hoop zeg maar al had opgegeven Vorige ronde was 67 dagen, eitje waarsch. wel gevonden en daardoor had ik uitgerekend dat ik een lf had van 9 dagen. Dus kortom..het voelt als een wonder! Spannend zo de eerste weken he! Maar het komt vast helemaal goed met ons!
Zojuist een test gedaan, 3 dagen voor NOD met de kv2v5. Op de test zie je het echt bijna niet, maar op de foto zie ik toch een beetje een 2e lijn, niet? Of ben ik gek aan het worden. ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ImageShack® - Online Photo and Video Hosting