Sasjuh83 ; ik heb de eerste 3 maanden ook veel bloedverlies gehad. Inclusief stolsels, helderrood bloed .. heb de verloskundige/gynaecoloog goed op de hoogte gehouden en een echo gehad met 6 weken, 8 weken, 9 weken, en 12 weken, allemaal piekfijn in orde! Nu bloedde ik altijd al vrij heftig tijdens mijn gewone menstruaties, dus ik ben waarschijnlijk ongesteld geworden tussendoor een beetje .. Het is absoluut niet leuk, je wordt er rete-onzeker van, maar het hoeft niks te betekenen! En jouw streep is nu zó donker .. Aloha, zo vroeg zo'n positieve test, zou bijna denken dat het er 2 zijn! Hoop voor je (en natuurlijk ook voor Anna) dat alles goed blijft gaan en jullie over een maand of 8 een kleine frummel in jullie handen hebben!
Ik test ook altijd op 9/10/11 DPO hoor, ik heb nml gemiddeld een LF van 10 en vaak op 10/11/12 DPO wordt ik al ongi. Ik teste dan op 11/12 DPO ook positief met de zwangerschappen, dus voor mij was het niet te vroeg. Ik weet natuurlijk niet hoe het met andere meiden zit, maar meestal kan ik dan het al niet meer weerstaan om te testen.
Het hoeft idd niks ergs te zijn bruinverlies..het is ook eigenlijk oud bloed dus een eventueel bloedinkje is al geweest dan.. Je testen zien er goed uit! Wat betreft donkerder worden, helaas worden je testen soms ook gewoon donkerder als het mis is gegaan dus je kunt nu niet met zekerheid zeggen dat het gewoon goedzit omdat de testen donkerder worden, snap je.. Ikzelf heb bij beide zwschappen bruinverlies en zelfs helderrood verlies gehad en het is gewoon goedgegaan
Ik heb ook een wisselende LF, variërend van 11 tot 17 dagen. Ik heb sinds 4 dpo flinke steken, en allerlei andere lichte verschijnselen. Ik kon me gewoon niet meer bedwingen, en het streepje is donker genoeg om geen tuurstreepje te zijn. Het hcg lijkt dus al een paar keer verdubbeld te zijn (ik ken ze veel lichter, de kv-testen). Bij mijn ma testte ik op 3w5d, en dat ging pas na 6w5d mis. Dan had het dus ook niet uitgemaakt of ik een week later pas had getest.... Ik ben me er, meer dan ooit, van bewust dat het nog mis kan gaan, maar dat gevaar blijft de rest van je zwangerschap en het leven van je kind bestaan, als je er over na gaat denken! Al heb ik ook echt wel geroepen dat ik zeker weten niet eerder ging testen, hoor! (vanochtend nog... )
Wil wel testen, maar dan valt er toch nog niks te zien. Bij mij moet je nog 20 daagjes ongeveer wachten, heb nml gemiddeld cycli van 24 dgn. Kan nog wel wat oude testjes laten zien hoor.
Ja, zit niks anders op hè? Gelukkig heb ik maar korte cycli, maar ook dan duurt het wachten wel erg lang hoor. En natuurlijk ben ik in verhouding ook vaker ongi, maar wel vaker een kans.
Hier helaas toch negatief op 8dpo... Jullie gaven me moed om te testen zo vroeg haha. Helaas.. zit er toch elke keer naar te kijken of ik niet toevallig toch een streepje zie, lijk soms iets te zien maar dan zit het te veel naar de controle streep toe.. HHHHHHHH.. nou ja, 8 dpo is ook wel erg vroeg dan! Maandag of dinsdag nog eens...
@Aloha en Anna, voorzichtig gefeliciteerd Baby90, je bent denk ik echt te vroeg geweest. Het kan nog alle kanten op. Las ergens (countdowntopregancy geloof ik) dat testen op 8dpo voor 75% een nega uitslag geeft bij zwangere vrouwen. Het kan dus nog
Eigenlijk wil ik wel meer van dat soort testen voorbij zien komen! Zulke mooie testen geeft de burger moed
@Flexgirl: Wat balen meis Heel veel succes in de volgende ronde, hopelijk mag het dan wel raak zijn...