Alle zwangere meiden gefeliciteerd!! Echt mooie testen!! Valt op zich weinig te turen nog.. haha! Cindy.. ik zie inderdaad wel iets maar staat volgens mij niet op de goede plaats... maar aan de andere kant.. je testen van gisteren stonden wel goed toch? Word natuurlijk allemaal gewoon met machines gemaakt.. misschien is dit een test waarbij de teststreep iets is verschoven ofzo? Want je testen van gister en eergister waren toch wel duidelijk hoor!
Aan alle zwangeren.. Gefeliciteerd heb zoveel testen voorbij zien komen zeg jeetje hihi leuk hoor. Aan alle twijfelaars.. Heel veel succes en hopelijk hebben jullie snel duidelijkheid. Aan alle anderen.. Ook heeeeeeel veel succes en hopelijk hebben we snel allemaal een knaltest En aan alle zwangeren.. lekker genieten hihi
@Cindy, je test van vandaag is minder duidelijk dan die van gisteren. Dat zou toch juist andersom moeten zijn?! Er is hier ooit een keer een topic geweest over wel of geen indroogstreepjes in de KV-testen en de meningen liepen onwijs uiteen maar ik hoor bij de groep die ze al wel gehad heeft. Na 5 min niks is gewoon weggooien en niet meer kijken heb ik inmiddels wel geleerd... Succes!
er was hier iemand die een vraag had over de testen van zw&k tov de 2v5. Ik kan mij herinneren dat er ooit een topic is geweest waar een persoon beide testen had gedaan. de zw&k gaven geen resultaat en de kv2v5 wel. Zij was wel zwanger. Later bleek de kv2v5 al te knallen terwijl de zw&k een heel vaag resultaat gaven. Nou reageert de 2v5 ook wel erg snel, maar jou resultaat lijkt me duidelijk genoeg.. Dus ik zeg zwanger! (en ik denk dat en cb digitaal ook wel zou werken als je nog twijfel hebt)
Dames allemaal bedankt voor jullie lieve berichten, heb vrijdag en gisteren enorm gebaald! Het rare is dat ik helemaal niet zoveel bloedverlies heb ach we wachten het af totdat ik weer bij de gyn. zit.
Gefeliciteerd voor de zwangere dames! Ik heb eergister en gister getest maar omo wit! zou vandaag ook pas ongi moeten worden.verlies alleen al 3 ochtenden een beetje bloed en verder niks.. ik blijf lekker meekijken hier:d
Dat van de daken schreeuwen hihi heel bekend hoor ik had dat gevoel ook altijd,zo moeilijk om je mond dicht te houden en tegelijke tijd met een big smile rond lopen Enne meestal heeft je gevoel het bij het rechte eind
Ja die twijfels :x ik heb er genoeg aan getwijfeld hahaha maar toch als er een licht streepje komt.........
ovu testen zal ik hier niet posten, mits ik twijfel.. hoop snel een andere mooie positieve test te laten zien zoals ik al zei. Thanx voor je welkom sjansie28 Moet zeggen sinds de laatse ongi wat onzeker te zijn.. was wat later dan de voorgaande 2 cyclussen.. maar gewoon ongi geworden.. Twijfel eraan of alles het wel doet bij mij maar ook bij mijn lief!
Bjanc, je bent nog maar 5 rondes bezig en je hebt mooie korte cyclussen. Niet aan jezelf of vriend twijfelen.
Ik heb aantal maanden geleden keer een vage k2v5 gehad, bij alletwee zag je een vage maar toch aanwezige streep, ik helemaal blij een CB gehaald en die zei toch echt 'niet zwanger' en paar dagen daarna werd ik ongi. Manlief zag de streepjes ook duidelijk op de testen end ie verschenen binnen die 5 min. dus geen indroog. Misschien dat 1 op de hoeveel testen n foutje geeft.
@Bjanc dit staat op internet : Van alle vrouwen die proberen om zwanger te worden, is 30 procent binnen drie maanden in verwachting, 70 procent binnen een halfjaar en ruim 80 procent na een jaar. Na twee jaar is 90 procent zwanger mijn huisarts vertelde mij dat ze steeds vaker ziet dat het langer duurt voordat iemand zwanger raakt bv 2 jaar is geen uitzondering meer. dit door de pil gebruik .daarom zou ik me na 5 cyclussen echt nog geen zorgen maken