Foto's plaatsen van vage (en duidelijke) zwangerschapstesten/ovulatietesten Deel11 !

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door lydia1986, 22 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    verder wil ik wachten tot vrijdag dan een cb met indicator doen!
     
  2. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
  3. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    Ik eigenlijk ook niet ;)
     
  4. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    idd een heel licht streepje........spannend ;)
     
  5. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    Ik zie hem wel :D
     
  6. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Mamavand ik zie 'm ook ik hoop voor je dat je weer zwanger bent en dat het dit keer helemaal goed gaat!! Duim duim duim
     
  7. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    Bekijk bijlage 190875



    Bekijk bijlage 190876

    euh na een paar dagen al een vreemd gevoel (sta ik bekend om) dacht ik ach ga ff testen zal wel niets zijn nou heb zaterdag voor het eerst getest en omowit ik dacht zie je nou wel niets aan het handje ;) nou zondag getest en ik zie een licht streepje ( zie bovenste test) binnen de tijd :( ik dacht oke heb ik vaker gehad en
    als ik dan de volgende ochtend weer teste dan waren de streepjes alweer minder duidelijk,dus ik vanmorgen weer getest (onderste test) is het streepje gewoon een stuk donkerder :$
    Nou weet ik niet meer wat ik nu moet doen hahaha ik heb nog 1 test liggen en denk dat ik die woensdag morgen ga doen dan moet ie weer een stuk donkerder zijn als nu :( of niet!
    Heb wel is vaker spookstreepjes gehad maar niet zo duidelijk als die van vanochtend en ja ze waren er binnen de tijd :D
     
  8. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    ik wou het toch ff kwijt kan er met jullie wel over praten hahaha
     
  9. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kylie.. Wat een mooie test zeg :D Gefeliciteerdd!!

    Liefkleintje.. Op deze zie ik inderdaad ook minder goed een lijntje, wel bij die foto waarbij hij is opgedroogd.. ikzelf heb geen ervaring met de testen van zwanger&kids maar heb elders hier gelezen dat ze toch minder snel reageren dan een kruidvattest. Maar heb hier zelf dus geen ervaring mee. Misschien toch morgenochtend nog een kruidvat test proberen om te kunnen vergelijken met die testen van eerder? Aangezien je met deze test nog geen duidelijkheid hebt, zou ik dat toch nog even proberen :( He dorie wat een onduidelijkheid allemaal weer he.

    Mamatje89.. Ik zie een tweede streepje hoor :) Maar ik zal als ik jouw was, 1 test per dag doen. Hcg verdubbelt om de 2 dagen en het heeft eigenlijk niet heel veel zin zoveel testen op 1 dag te doen. Om goed te kunnen vergelijken om de dag testen, en als je het echt niet kunt volhouden dat wachten.. elke dag testen en het liefst met hetzelfde merk want dan kan je het beste vergelijken :)

    Mamavand.. Spannend, ik lijk ook wat te zien. Alleen ben ik geen fan van deze test, maar jij wel :) En in dat geval hoop ik dat ie nu ook gewoon lekker positief voor je is.. Hopelijk mag je snel bloedprikken, dan weet je het helemaal zeker :)
     
  10. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sjansie.. Ik zie ze hoor ;) En zie ook dat die van vandaag duidelijker is als die van gisteren. Wat spannendd.. Denk dat je er goed aan doet woensdag weer te testen.. Hopelijk is ie dan nog duidelijker :D
     
  11. jazz

    jazz Niet meer actief

    @mamavand..ik hoop het echt voor je maar ziet er goed uit;)
     
  12. Marleen31

    Marleen31 Fanatiek lid

    5 aug 2011
    2.586
    475
    83
    NULL
    Noord Holland
    @Sjansie, op de onderste test zie ik een streepje hoor, spannend!


    De rest van de zwangeren: Gefeli!
     
  13. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.516
    36.479
    113
    @liefkleintje: in mijn topic (onzeker door kv test) kun je zien dat ik op de zwanger&kids ook een heel licht streepje heb, maar op de kruidvat test een heel duidelijke streep. Ik denk dat de zwanger&kids heel ongevoelig zijn. Snel even een ander merk halen!
     
  14. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    ik zie ze ook sjansie
     
  15. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Sjansie! Wahaaaaaaaaa!! Ik zie op allebei een streep, en de laatste is ook donkerder!!! AAAAARGH wat spannend!! :D:D
     
  16. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    trouwens heb ik het goed onthouden? je man is toch gesteriliseerd? :eek:
     
  17. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    ja ben er niet goed van hahaha :D maar goed wacht woensdag wel ff af is die duidelijker dan maar ff afspraak maken met de gyn. heb zelf het gevoel dat er iets daar beneden ;) dus pffff afwachten.
     
  18. spannend sjansie! ik zie m ook heel duidelijk.. alleen had ik vorige maand ook zon mooi testrijtje wat donkerder werd en toch ongesteld.. ik weet niet goed meer wat ik van die 2 voor 5 testen moet denken. misschien een digitale er tegenaan gooien morgen ofzo?
     
  19. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    Moet trouwens vrijdag ongesteld worden dus de test van zaterdag was omowit en die was 6 dagen voor nod.
    test van zondag was licht streepje 5 dagen voor nod en die van vandaag 4 dagen voor nod..........dus ik zit nog voor nod.
    Dus dan ben ik woensdag 2 dagen voor nod heb ik dat allemaal goed dacht het wel,ben er een beetje van in de war :(
     
  20. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    Ja ik heb wel is vaker streepjes gehad maar bij mij werden ze juist lichter de volgende dag vandaar dat ik een beetje in de war ben hahaha doe woensdag nog een kv is die duidelijker dan een cb maar eerder niet ga er geen geld aan uit geven als ik hem miss niet eens nodig heb ;)
     

Deel Deze Pagina