Hier de bevestiging gekregen die ik zoo nodig had, ik geloofde het namelijk nog niet helemaal! ik kan het niet eens uitspreken in het Spaans maar ik ben echt in verwachting van een kleintje!
Mmmm, ben benieuwd wat jullie hiervan vinden. Ben 6 weken geleden bevallen. Was wat misselijk van de week en besloot voor de zekerheid een testje te doen voordat ik weer met de pil begin. De test was omowit op 17 december om ca 16.00 en positief gisteravond. Ik heb in het verleden wel vaker positieve testen gehad die na een paar dagen toch weer negatief werden, dus het hoeft helemaal niets te betekenen, maar ik kneep hem wel even. we willen graag een derde kindje, maar dit is wel heel snel! Vanochtend had ik het alweer wat gerelativeerd, what are the odds...... ik geef volledige borstvoeding,ook snachts, ben 'op leeftijd' en mijn man gebruikt medicijnen die zijn zaadkwaliteit verminderen en we hebben maar een keer onbeschermd gevreeen, dus de kans is wel heel klein! Vanochtend met ochtendurine getest en een bijna witte test..... een heeeeel vaag streepje. maar echt met het blote oog bijna niet te zien. Dus waarschijnlijk heeft mijn test toch nog een restje HCG van de zs opgepikt. Las wat verschillende berichten op internet. De een zegt 3-4 weken na de zs, de ander tot 8 weken..... Ik ga natuurlijk over een paar dagen weer testen, maar ben benieuwd wat jullie denken..... zwanger of nasleep van de zs?
Heey die van 18 is toch echt duidelijker... De kans lijkt me zoals je verteld ook klein maar ja het zou alsnog kunnen maar het zou inderdaad ook kunnen dat je nog wat van de vorige zwangerschap in je urine hebt.... Laat je nog iets weten?
die van de 18de is veel duidelijker !! ik zou denken aan een nieuwe zwangerschap maar ben daar niet 100 procent zeker van aangezien dat echt wel van vrouw tot vrouw verschilt !
Ik ben heerlijk op vakantie! (even bij mijn moeder langs eigenlijk) Man weet nog van niks en die krijgt een megacadeau als ik met kerst thuis kom!
@Siri: Ik denk toch echt dat het een nieuwe zwangerschap kan zijn hoor.......dat zal wel ff schrikken zijn
Dames, ook ik heb weer een tuurplaatje...niet van mij maar van een vriendinnetje. Zouden jullie eens willen kijken? http://www.zwangerschapspagina.nl/members/6346-albums8641-picture49170.jpg
@Luvv...ze twijfelt heel erg omdat ze eerder zulke testen had bij een miskraam...maar ik zie toch ook duidelijk wat