Dankje voor je snelle reactie en wauw! We hopen het zo erg, maar je twijfelt snel bij een lichte streep. Daarnaast heb ik wel al 3-4 dagen vage buik en rugpijn. Waardoor we natuurlijk nog meer twijfelen. Misschien morgenochtend nog maar eens testen met ochtendurine.
Vind m ook duidelijk... en hij kan wat lichter zijn zeker als je niet precies weet hoe je cyclus is.. langer of korter. Hier op NOD ook een hele lichte streep.... week later pas echt n knalstreep
Dankjwel hij was roze en binnen de 5 min aanwezig M'n vriendin is gelijk naar me toegekomen en zag m ook!
Cd5? Ben maar gaan testen omdat ik steken en krampen heb en ik vind deze ovulatietest al behoorlijk donker. Weet dat ie nog negatief is maar mocht hij wel opeens gaan knallen dan is het eitje toch nog niet rijp genoeg??! Ben vandaag net niet meer ongesteld.. Had alleen dag 1 menstruatie krampen maar dit voelt als het groeien van de folikel. P.s gister acupuntuur gehad voor de eerste keer.. Had ook een paar naaldjes in mijn buik.. Echt apart.
Mmv gefeliciteerd! D83 ik zie ze op beide testen zonder te turen, gefeliciteerd! Voila de streep op een ovutest kan de ene dag heel donker zijn zoals deze en de volgende dag weer heel licht. Voor de zekerheid toch maar twee keer per dag testen vanaf morgen, wie weet heb je een heel vroeg ei. Succes!
Nee..Ja 5 dagen geleden op 13 dpo maar toen werd ik later die dag ongesteld.. Maar deze test is toch nog niet positief? Dacht dat als je echt een dikke knaller hebt dat je dan evt zwanger zou kunnen zijn? En aangezien dit nog geen knaller is