Ja zie t lees m nog een keer en de zin kwam anders aan hij kwam aan als zijn niet de gevoelige van z&k dus het kwam aan als dat t de normale waren van z&k sorry ☺️ Ik zie t streepje niet maar ben een slechte tuurder zou doortesten met kV 2v5 en kijken of die oploopt
Omdat tuurstrepen stom zijn haha.. De kwaliteit na het uploaden gaat zeer erg achteruit.. Hopelijk morgen een duidelijkere streep voor je!
Ja tuurstrepen zijn niet fijn haha mijn eerste testje was ook een tuurstreep. Na 3 minuten bijna niets te zien (ik dacht serieus dat ik mezelf gek maakte) na een kwartier was het streepje wat duidelijker zichtbaar. Toen 2 dagen later nog eens getest met 2v5 van kv en ja hoor toen wel een duidelijke streep. Succes! Hopelijk snel een test met een duidelijke streep voor je, zou over 2 dagen nog eens testen dan
Ik hoop het echt! Heb al een poosje last van duizeligheid en de dokter wist de oorzaak niet goed te vinden. Hij zei misschien zwanger? Aangezien ik zo onregelmatig als wat ben kon ik hier niet echt antwoord op geven. Toch maar getest met dit als resultaat!
Ja, nog een aantal keren! Blijft steeds meer oplopen dus ik juich voorzichtig! Volgende week verloskundige!