ja hij was binnen de afleestijd. maar in het echt ook wel echt roze. Misschien komt dat wat minder over. maar goed, hij moet natuurlijk gaan oplopen.
Even mijn testjes van vandaag showen.. Ben erg benieuwd waar het heen gaat. Dacht 7 juni mijn menstruatie te hebben. Dit weekend wat bruinverlies dus dacht gooi er eens een ovutest tegenaan..knalpositief. Vandaag weer ene en ik dacht erg vroeg met cyclus tussen de 37 en 42 dagen. Iets knaagde er over dat ovulatietesten positief kunnen zijn wanneer je zwanger bent. Moest nog het dorp in..action testen gehaald, met het idee van ach dan weet ik zeker dat ik niet zwanger ben. Vanmiddag om 14u getest meteen 2e streep, nog maar een test..wow ook een 2e streep. Weer terug naar t dorp en de clearblue gehaald.. Maandag mag ik naar de vk voor een echo. Bruinverlies is er nog..maakt me gigantisch onzeker. En daarbij ik dacht ongesteld te zijn geweest..weliswaar maar 2,5 dag.
Heb vanochtend en vanmiddag getest, ik denk dat de bovenste met de ochtendurine is gedaan. Was nieuwsgierig en heb ze terug uit de vuilbak gehaald. Op de bovenste zie je in het echt wel en lijkt ook roze en dik, maar twijfel over de plaats, is deze niet te veel naar links? De onderste denk ik ook iets te zien, maar kan ook gewoon mijn gedachten zijn. (Mijn vorige cyclus was 28d, de laatste cyclussen voor mijn zwangerschap waren ook rond 28, maar soms ook enkele dagen meer tot zelfs eens 36d, ik zit nu op cd33). Dit zijn de gewone actiontesten.
Ik den dat je op 7 juni je eisprong had en dat bruinverlies nog van een innesteling was. Je bent dan vandaag 12 dpo. Maandag ben je dan 4+4 weken zwanger zijn en zal er op een echo niet veel te zien zijn. Waarom maken ze zo vroeg al een echo?? Gefeliciteerd trouwens