Whaaa vind het heel spannend!! Waarom is het eigenlijk zo dat het bij een tweede kind lastiger is dan bij de eerste of is dat per vrouw verschillend??
Ik heb de foto gemaakt nadat ik eerst 5-7 minuten aan het staren was Ik hoop ook inderdaad dat hij oploopt.. over 2 dagen donderdagochtend een nog een x (als ik het volhou)
Nou vaak hoor je dat als dames voor een tweede kindje gaan het lastiger is dan de eerste keer zwanger worden..
Het wisselt denk ik. Bij mij duurde de 2e ook langer als de eerste. 1e in ronde 1 en 2e in ronde 4. De derde in ronde 2. En nu de 4e in ronde 5.
WOW jij bent gewoon mega vruchtbaar !! Gefeliciteerd !! vind een groot gezin altijd super mooi en gezellig. Druk en hectisch maar altijd wat te doen geen verveel momenten hihi nummer 5 komen ze met zijn tweeën
Ik kan je vertellen dat dit echt niet persé zo is. Hier de eerste bijna een jaar. Ronde 10 was raak maar ging vroeg mis en ronde erna was weer raak. Cyclussen tussen 25 en 35 waarvan merendeel boven de 30 dagen dus al met al bijna een jaar bezig geweest. 2e was de 2e ronde raak. Na de bevalling van de eerste overigens niet meer aan de pil oid geweest.
Hoi allemaal, vrijdag 7 september kreeg ik een onderbuik gevoel dat ik een test moest doen. Wij waren er niet mee bezig, want gebruikten altijd een condoom. Zijn net verhuisd dus waren eigenlijk nog niet zo ver om verder over de toekomst na te denken. Wij hebben nu 3 jaar een relatie en hij heeft 2 kinderen uit zijn vorige huwelijk die tieners zijn en ikzelf een zoontje uit vorig huwelijk. Dit was de eerste test die ik deed van kruidvat2voor5 En vanmiddag eentje van Action early gedaan. Ben nu ongeveer 5,5 week zwanger en vind het heel spannend. Hoop echt op een plakbaby. 3 oktober eerste echo..
M Gefeliciteerd meid!! Soms lopen dingen anders als gepland of sterker nog het loopt vaker anders dan gepland. Geniet ervan en succes 3 oktober Ps vergeet niet om de foto’s te vragen