Ik zie op de laatste foto een streep! De eerste twee zijn moeilijker te zien. 8DPO is ook best vroeg. Wnr ben je van plan om weer te testen? Heb gelezen dat de KV2voor5 minder zijn tegenwoordig. Ik zou lekker bij de predictor blijven.
Oh heb alleen nog een kv liggen voor morgen Probeer die morgen en dan test ik woensdag met predictor weer. Had ook sensitest extra gevoelig maar die gaf vanmorgen negatief aan. Omdat ik me toch anders voelde ben ik een kv en predictor gaan halen haha
Ik zie ook een streepje! Er zijn wisselende verhalen over de kv2v5, maar ik denk dat het echt ligt aan de snelheid waarop je hcg aanmaakt. Ik had met 9dpo in de middag een licht positieve Kruidvat test! Dus het zou best kunnen dat hij positief uitslaat morgenochtend, als ik jouw streepje op de predictor zie!
Heb er nog 2. probeer me morgen in te houden en dan woensdag te testen. Terug denkend heb ik 2 weken geleden op woensdag enorme steken en een opgeblazen buik gehad. En gezien de kleur van mijn testen ga ik er gemakshalve maar even vanuit dat dan ongeveer mijn eisprong is geweest. Dat zou betekenen dat woensdag mijn NOD is.
Wat ontzettend spannend!! Snap dat het moeilijk is om te wachten. Een dagje jezelf bezig houden is danopeens heel moeilijk hea
Dankjewel voor je antwoord! Daar ging ik inderdaad ook vanuit. Maar toch uit nieuwsgierigheid gisteren weer ovulatie test gedaan. Ongeveer 20 uur later. Toen was de ovulatie test weer negatief! Dus voor de zekerheid hebben we het eergisteren en gister maar gezellig gemaakt.. Kan nooit kwaad dacht ik. Wat denk jij, toch hcg of wel lh... Ik begon te twijfelen nu hij weer negatief was... Ik voeg ze opgedroogd even onder elkaar toe. De eerste foto was op de aflees tijd. Deze drogen altijd een beetje vreemd op daarom maak ik er altijd maar een foto van op de juiste tijd.
Klopt inderdaad. Heb dus ook hcg test gedaan en die is wel lichter. Nog niet negatief. Het zou qua cyclus wel precies kloppen maar misschien toch nog maar even doortesten dan. Dankjewel!
Ik kan hem wel zien! De foto is helaas niet zo scherp, kan ook door het uploaden komen. Van wanneer is deze foto? Ik zeg zwanger
Spannend hoor! Wanneer test je weer? Hcg verdubbelt in 48/72 uur gemiddeld. Zo lang wacht ik echter zelf nooit