Oh sorry, ik ging er helemal vanuit dat dat ook de bedoeling was. Ik bedoelde ook, als je over 2 weken eventueel een menstruatie krijgt, kun je terug kijken of en waar je piek dan ongeveer zat.
Ik vind het nog geen knaller. Ik zou door testen. Deze ronde gingen ze bij mij van licht naar donker dan weer lichter en gisteren knaller..
Ik wist niet eens dat dat kon, maar denk dat je gelijk hebt. Vanochtend getest en helaas witter dan wit.
Bedankt voor de reacties. Hierbij een update van mijn ovu testen. Vanochtend weer donkerder, denk dat de piek er nu echt bijna aankomt.
O Oh dat zijn overduidelijke knallers inderdaad. Ik had gisteren een mini bloeding, dacht misschien was dat dan een ovulatie bloeding, want die had ik de vorige keer ook. Dat zullen we dan over ongeveer 2 weken zeker weten. Is het mogelijk dat ik de piek in de nacht heb gehad en hem daardoor heb gemist? Ik had gehoopt dat het testen wat gemakkelijker zou zijn. Lastig hoor!
Ik heb vanmiddag een 3+ gehad met clearblue en ben 4.2 dagen zwanger.. die krijg je toch altijd pas na 5 weken? Krijg een beetje "vrees" voor een tweeling nu? @RoGiJuLi weet jij of dit al kan met 4.2 weken zwanger..?
Die dingen zijn geen exacte wetenschap. Dus nee krijg je niet altijd bij 5+ weken Ik vind het maar ondingen, maken mensen onnodig onzeker. Hoger hcg staat niet per definitie gelijk aan dus een tweeling. Dus haal nog maar even rustig adem tot de echo
Oh echt en geen tweeling? Haha.. bij mijn eerste had ik dat pas met bijna 6 weken.. heb ovulatietesten gebruikt dus kan ook echt niet veel verder zijn.. en dankjewel!
Haha dankjewel ga ik doen.. gewoon nooit verwacht. Ik voelde niks werd onzeker dus dacht doe de test en hoop 2-3 te zien. Nooit al een 3+ verwacht.