Oké ladies help, ik ben dit keer vroeg begonnen met testen omdat me cyclus in de war is. Heb echt veel water gedronken vandaag en veel geplast nog vlak voor de test geplast maar dacht nou en even kijken want kreeg ineens koortslip (heb immuun dip vaak bij ovulatie) en paarse tepels. Dit is wat ik krijg. Vind hem vrij donker gezien de omstandigheden. Wat zal ik doen niet meer drinken en over paar uur weer testen?
Dan is het vaak 2-4uur niet plassen en drinken... als je dat volhoud, zal ik er drie uur van maken...
Hahaha nou omdat k zo veel gedronken heb blijf ik plassen.. niet drinken gaat wel. Maar het zou dus zomaar kunnen dat ik aan het ovuleren ben?
Ik zou nog doortesten, hij is nog licht.. btw, ik heb vandaag in de ochtend donkerder dan controlestreep en had gisterenochtend ineens een koortslip
Jaa zwz door testen haha maar dacht met all dat wat ik gedronken heb en geplast zou die dus eigenlijk nog donkerder moeten zijn als ik dat niet zou hebben gedaan. Hahaha koortslip bende
Ze zeggen juist dat je een uur of twee niet gedronken moet hebben alvorens je test toch.. maar ik heb gewoon getest terwijl ik een uur ervoor nog water had gedronken. Donkere test alsnog
Ja klopt niet drinken maar ook niet plassen! Ik had voor 4 uur middag al 2 liter op haha. Ben benieuwd, ga er morgen nog een er tegen aan gooien!
Nah die van vanochtend was nog lichter als die van gister . Ik heb een hoop ovulatietesten gedaan het afgelopen jaar. Maar de afgelopen twee maanden word ik er echt niet wijzer van.
Bovenste is van gisteren middag ingedroogd, dan een van laat op de avond en onderste is van vanochtend.
Vanochtend opnieuw getest, zoals je al zei, piek was gisteren.. ik heb nu een beetje zeurende pijn, niet heel hevig maar opkomenden “menstruatiepijn”, denk dat dat mijn ei is.
Oke mooi, wat adviseer jij? Vanavond nog even een test ertegen aan gooien? Oh en, wij hebben het eergisteren(dag voor piek) en gisteren (dag van piek) gezellig gemaakt, is dat voldoende of vandaag nog een keer? Of is dat weer te veel..
Dat is wel voldoende hoor, dan ligt het klaar op het moment dat het eitje springt. Het mag natuurlijk wel als jullie zin hebben, maar nodig is het niet
Kijk eens.. gisteren was dus heel duidelijk mijn piek.. ik dacht gisteren misschien is het morgen (vandaag) nog knallender.. niet dus