Ja klopt, die is zelfs heel hard opgelopen. (Heb het natuurlijk niet bij deze gelaten )De eerste was van gisteravond 20:00. Sensitest ongeveer gelijk. Dank voor je wensen.
Die was helaas zo geel geworden dat er echt helemaal niks meer van te maken was. Er lijkt idd wel wat oploop, maar zou dat genoeg zijn?
Beetje vage foto omdat ik hem hier op het forum gedownload heb, maar dit zijn jouw testen 3 mei en 5 mei, dan is de oploop perfect eigenlijk!
Oh who… Hier schrik ik gewoon van!! Zo lijkt het idd wel mooie oploop! En op de eerste foto was hij niet droog. Die van vanmorgen was ongeveer op dezelfde tijd genomen…
Was ik weer.. Zo dubbel, Van het rijtje predictors ben k nog wel hoopvol, maar van het andere rijtje niet echt… Wat denken jullie?
Ik vind het allemaal zo slecht niet hoor. Stel dat je met je eerste vage lijntje dinsdag 8dpo was, dan ben je nu 12dpo, dan hoef je ook geen knallers te verwachten. Moeilijk, na zoveel miskramen. Ik denk dat je het jezelf wel moeilijker maakt door 4 verschillende testen te doen. De kans is er altijd dat er net eentje minder mooi uitvalt en ik vermoed dat ook als er dan 3 wel oplopen, je nog in de rats zou zitten over het vierde merk. Sterkte met afwachten, onzekere tijden altijd..
Ja ik weet het… K heb gewoon geen rem meer en het helpt allemaal helemaal niks… Bedankt voor het meekijken en je hoopvolle reactie.
Anders bij 1 merk houden nu? Als je alleen de Predictors had gedaan, dan was de stress minder geweest denk ik. Maar ik snap je helemaal hoor. Ik ben mezelf ook lekker gek aan het maken. Heb in het verleden een missed abortion gehad dus het vertrouwen is hier ook nihil!
Heb je helemaal gelijk in, zou met de predictor best blij zijn zo. K ga m’n best doen. Jij ook al missed abortion gehad… Wat een stress toch hè? Zag jouw test er goed uit vandaag? Of ben je gestopt na je mega knaller van gister?