Swissa zijn dit nou allemaal foto's van bruidsuikers enzo die jij maakt? Of heb je ze van een site? Het ziet er allemaal wel erg leuk uit. Beschuit met muisjes vind ik ook nog steeds erg leuk, maar ik vind het ook wel leuk om voor de meest naaste familie en vrienden zoiets leuks te doen. Groetjes, Eva.
@Swissa: allemaal superleuk! Waar heb je dat allemaal gevonden? Ik vind nog altijd niets naar mijn smaak. We zijn ook in een winkel gaan kijken waar je die dingen kunt kopen en zelf kunt maken. Goed voor als je creatief bent, maar spijtig genoeg ben ik iemand met heel weinig inspiratie. Ik zal nog maar een paar "winkels" aflopen tot ik iets geschikt vind, moet natuurlijk ook betaalbaar blijven. In België is het zo dat de meter en/of peter die doopsuiker betaalt, maar zou toch niet willen dat ze hun broek eraan scheuren! x
Hey Ben een halve belg en vind het daarom eigenlijk wel heel origineel om strakjes doopsuikers uit te delen! Bovendien kreeg ik die vroeger altijd bij de geboorte van neefjes en nichtjes en heb ik zelf zelf altijd heerlijk gevonden.. Weet iemand of je die doopsuikers ook ergens in Nederland kan kopen? Of misschien online bestllen? En hoewel een halve belg, een heel hollandse vraag: Wat kost dat dan?