Ik ga dit weekend een paar dagen naar Duinrell en nou bedacht ik me vadaagdat ik helemaal geen bikini meer heb die me past. Ben bij hunkemoller en livera geweest aar die hadden niks meer en andere winkels ook niet. Voor online bestellen is het nu te laat dus wie helpt mij?
Marktplaats? Ik heb er zelf een nieuwe met kaartje op staan. Misschien even zoeken bij je in de buurt.
ik zou sowieso goed nadenken of je wel echt een bikini wilt. ik ben ooit een in bikini daar van die snelle glijbanen afgegaan.. nou van onder had ik een camel toe van hier tot tokio, en mijn topje was veranderd in een sjaal om mijn nek........ badmeester onderaan de glijbaan heeft volgens mij de tijd van zijn leven gehad een gewaarschuwd mens........... '
De meeste sportzaken hebben dat standaard in huis hoor. En anders bij echt "grote" winkels die zo'n beetje alles van kleding en mode verkopen (wij hebben hier in BE bijvoorbeeld Inno waar je het hele jaar door alles van kleding, badkleding, ondergoed, parfum, lederwaren, ... vindt).
Meestal is dit wel echt sportzwemkleding, dus van die adidas badpakken enzo. Bikini's zijn echt seizoengebonden en vind je in de meeste sportzaken niet op dit moment. Je kunt natuurlijk altijd vragen of ze nog iets achter hebben hangen.
Ik zou geen bikini aan doen bij duinrel, de glijbanen gaan zo hard dat ze je spontaan uitkleden. . een badpak is dan fijner denk ik..
Corset, Uitgaanskleding, Bikini's en Schoenen voor Vrouwen - Trendy Fashion en Uitgaanskleding - Uwantisell.nl Staan heel veel soorten bikini's op .. en ook wel monokini's. Ik vind er altijd hele leuke tussen zitten!
Ik ben zwanger dus die snelle glijbanen ga ik sowieao niet af. We vertrekken morgenochtend en denk niet dat ze dan al geleverd hebben