Ik ben bezig om de portfolio op mijn website uit te breiden. En ik wil vooral zwangere buiken en jonge kinderen fotograferen. Het liefst fotografeer ik deze foto's in mijn eigen 'fotostudio.' Het is in Den Helder, dus echt ver van de bewoonde wereld Wie zou graag een fotoshoot willen van zijn/haar kinderen of zwangere buik. Ik heb nu 5 zwangere buiken nodig en een stuk of 5 verschillende kinder fotoshoots (dus als je meerdere kinderen hebt dan tel ik dat als 1 shoot omdat ik dan foto's van de kids samen kan maken). Deze fotoshoots doe ik voor een lage prijs, als ik dus alle foto's zelf mag gebruiken voor reclame. Je krijgt de foto's op cd-rom nadat ik alle foto's heb nabewerkt. Je krijgt dan 15 foto's, allemaal in kleur en zwart-wit. Voor deze shoot vraag ik 20 euro. Dit is inclusief de verzendkosten van de cd-rom. En ik ben echt wel een tijd bezig met de fotoshoot en met het bewerken. Heb je interesse, laat het me dan weten. Ik wil dit alles in oktober laten plaatsvinden!
Kan allemaal, zolang het maar niet 's nachts is. Wat ons beiden het beste uitkomt. Maar daar komen we dan vast wel uit!
Jammer dat er zo weinig interesse voor is. Bij een fotograaf is het echt stukken duurder. Komt dit doordat er geen voorbeeldfoto's bij staan of omdat ik zo ver weg woon? Hier 2 voorbeeldfoto's die ik vandaag heb gemaakt:
Jammer dat ik nog niet zwanger ben en ook nog geen kinderen heb. Anders had ik je graag geholpen. Succes! Liefs
Wow, vind de foto's erg mooi en zou heel graag foto's van Fynn willen laten maken. Heb zelf geen vervoer maar zal es met m'n ouders overleggen of ze een dagje Den Helder leuk vinden Ik laat het je zsm weten.
Hier precies hetzelfde! Ik sta altijd te springen hoor, voor dit soort dingen, en heb een hele fotogenieke dochter!...maar den helder is echt te ver! Misschien kun je een kleine toer door nederland maken haha, en dan iedere provincie langs ofzo? Mooie foto trouwens!
Hmmm, voor jou valt er wel iets te regelen. Mijn ouders wonen in Oosterhout, dus redelijk dichtbij jou. En ik heb met 2 dames van het juli forum al een afspraak om foto's te maken in Roosendaal. Dus eventueel zou ik bij jou langs kunnen komen!
Goh, Roosendaal is ook niet ver bij mij vandaan, maar weet niet wanneer je daar naar toe gaat? Ben 2 november al uitgerekend...dus dat zal wel lastig worden
Nou dat zie ik nog maar net voor het naar bed gaan! Super leuk vind ik dat! Ben echt heel blij zeg! Zullen we verder even pb-en is misschien makkelijker, doe ik morgen verder..Moet nu echt naar bed! Enne..dat van die fotogenieke dochter was natuurlijk opschepperij, als het allemaal door kan gaan zul je net zien dat ze bij jou niet zo wil lachen... Nou morgen verder, ben alvast stiekem beetje blij hoop dat het gaat lukken! Bedankt alvast!
Dat gaat hem inderdaad niet worden want het zal pas begin november worden dat ik die kant op ga. Maar wie weet kunnen we dan foto's van je kleine aanwinst maken
Ik had het graag gedaan maar hlaas is Den Helder net te ver weg van uit hier. Wel super mooie foto's.