Hihi dankjewel! :-D Figo is redfawn,donkerder en ietwat roder dan gewoon fawn, dat is een stuk lichter.
wij hebben ook 2 bulletjes en ze zijn zo leuk! ons reutje is gecastreerd met 8 mnd omdat hij een niet ingedaalde bal had en is totaal niet dominant. plast ook als een teefje behalve als hij een lekker bosje ruikt teefje is de dominanste van de 2 maar heel lief tegen andere honden.
oh, wel een waarschuwing: bulletjes zijn zéér verslavend toen ik aan mijn moeder vertelde dat ik zo graag een bulletje wou zei mijn moeder: weet je dat wel zeker? ze zien er een beetje 'apart' uit. nu heeft ze er zelf ook 1
Wij hebben een engelsche bull,een reu en het is echt een gruwelijke lieve schat! Hij houdt wel degelijk van wandelen,als je zijn dieet maar in de gaten houdt. Als het buiten erg warm of benauwd is dan gaat hij niet mee,dit omdat het ras het erg snel benauwd heeft. Veel mensen hebben het idee dat een engelsche bull dik moet zijn,want dat hoort bij het ras...niet wetende dat ze daardoor dus totaal niks meer kunnen omdat de zwaarlijvigheid ze de das om doet! Onze hond is een lekker actieve bull die graag mee naar het bos gaat,en er super goed uitziet!
Die gestroomde is net onze hond! Lijken sprekend op elkaar! Ga proberen even een foto op mijn ipad te krijgen van Levi.
Bedankt voor alle reacties! En ook voor de leuke fotos! Jullie hebben allemaal prachtige hondjes! Ik had nog even een vraagje voor de bullen-eigenaars hier....misschien zijn jullie bekend met forums etc over deze honden... Hebben jullie nogt tips waar ik het beste kan kijken voor een herplaatser?
Hoi, Ik zit niet of een forum voor bullen. Wel is er de site van hbc ( had iemand al genoemd geloof ik). Misschien staan daar links op voor een herplaatser? Anders even google? MamsieM
Wij hebben twee Franse bullen. Teefjes. Liefste honden ooit. Super met kids. En ben blij dat de kleine straks opgroeid met ze. Hele fijne beesten!!
Hier nog een bullen fan!! Wij hebben 2 mopshondjes en een beagle.. De mopsen zijn zoooooo geweldig met onze zoon!!!!!!!!! DIe doen nou werkelijk nog geen vlieg kwaad.. We hebben ze wel van een goede erkende (oh zo dure...ahum..) fokker vandaan, omdat onze eerste mops van marktplaats kwam ,een herplaatsertje zo gezegd...al gekregen met 4 maanden, maar ze is maar 5 jaar geworden..beestje kon niet lopen, niet op de bank springen, benauwd enz enz enz.. Daarom nu 2 van een goede fokker. En daarmee kunnen we wel uren wandelen (niet als het 30 gr is, maar dan willen de keeshonden van mijn moeder ook niet meer lopen ) ze mankeren nooit wat. We hebben ze nu inmiddels 4 jaar. Dat terwijl we met de eerste continu bij de dierenarts zaten. Mijn ouders zijn door ons ook aangestoken en hebben naast 2 keeshonden ook een mopsje.
op fransebulldog-forum staan een paar hele mooie bulletjes en een bull/mops kruizing. je zou ook op dierenasiels.com kunnen kijken, daar staan alle hondjes op die op het moment in het asiel zitten. voordeel van asiel is dat er vaak wat bekend is over het gedrag en het asiel is er eerlijk over, op bijvoorbeeld Marktplaats is dat maar afwachten.
Zit ik dan verkeerd te zoeken op dat forum? Ik kan ze nl niet vinden Wil trouwens geen kruising met een mops... Ja, en die asielsite houden we al een hele tijd in de gaten maar daar staan maar zelden bulletjes op jammergenoeg! Want dat zou inderdaad anders onze eerste keus zijn, een hondje uit het asiel.
Waarom een golden retrever? Daarmee haal je ook meteen een groot formaat in huis. Niet iedereen heeft hier de ruimte voor Ik weet niet of het bij honden zo is, maar bij paarden is het zo dat een ruin (mannetje) meer een stabioel karakter heeft. Of is dit een heule kromme gedachte van mij? Wij hebben een franse bulldog reutje. Vorig jaar gecastereerd maar niet ivm dominantie problemen. Kreeg trubbels met zijn pielemans Hij is nu bijna 6 jaar en doet het super goed met ons zoontje ( 14 mnd) Hij is opvallend voorzichtiger. Maar soms wel wat onstuimig en kan dus lomp zijn ivm zijn gewicht. Hond is ook altijd blij als ons zoontje thuiskomt van het kdv bijvoorbeeld. Hij vind alles prima zoals oren trekken enz... gelukkig want ons zoontje mag dit absoluut niet, maar dat moet hij echt nog leren.
Oja, ons hondje komt ook van een erkend bullenfokker hier in de buurt. Ik denk dat ze niet meer fokken. Het waren mensen op leeftijd. Ondanks dat is hij wel hypoallergeen. Krijgt dus Royal Canin Sensitive brokken en verder niets. Nouja... als ons zoontje knoeit of een koekje laat vallen dan is het hap-slik-weg! Maar heeft nu geen huidproblemen meer iig. Nou, dan toch maar een foto... anoniem zal ik hier niet lang meer zijn (alweer) maar goed Bekijk bijlage 226871 Samen met de blote billen in de zon haha!
Nou, aankomende donderdag komt er ws al een hondje kennis met ons maken! Hebben jullie nog tips waar ik op moet letten of over door moet vragen? Nog even een vraagje over de ogen. De hond is met flitslicht gefotografeerd, waardoor er een reflectie/waas over de ogen komt. Is dit normaal door het flits licht of is dit die blauwe waas waar je geregeld over leest bij honden?
hier een franse bull reu die dit jaar 8 jaar wordt. Het is een schatje en blindelings te vertrouwen met onze kleine meid (en nu niet allemaal roepen dat het nooit zo is dat weet ik ook wel maar als ik 1 hond met kinderen zou vertrouwen is het de mijne wel!) Ze zijn gek op elkaar. Hij is erg rustig (tenzij er bezoek komt want dan stuiterd hij de kamer uit) en je kan alles met hem (kleine meid dan, ze mag op hem zitten hem duwen aan het pulken enz, ik kijk uiteraard of ze niet te ver gaat!) Dus ik zou zeggen gaan voor die franse bull. heb geen ervaring met teefjes maar vind ze vaak iets pinniger.
Ben me verder aan het verdiepen in de Franse bulletjes en hoor dat er geregeld een cherry eye voorkomt... Iemand hier ervaring mee en wat kan je hier het beste aan doen? Als een hondje dit heeft, is dat dan een reden om hem niet te nemen?